Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


psytrance.cz

methan city killa party! everybody welcome :)

PO dvouleté pauze je tady nova psytrancova party v Ostravskem Klubu Fabric. Muzete se tesit na perfektni energicke sety zahranicnich Djs Zoocha a Digital Donkeyho ,a Ostravskych Djs Fractala (live), Psychla a Docouse. Vizualni stranku vyladí videoprojekce by Globegg a dekorateri z Cybofunk, Elemental decos a Cyberquash. V noci se nechame prekvapit Fluoro show v podani dvojice Bianka&Payo; A ten, kdo prijde zavcasu, se muze tesit na darky u vstupu od Titty Twister a Vyrobce exkluzivnich kuráckych potreb : Devotion Series.

CYREAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RASTASHAMAN --- 17:30:51 23.1.2010
a byla to pravda ... :D
ELEMENTAL --- 13:52:29 22.1.2010
tos to se pekne zmastime :)))
DACUBE --- 12:30:27 22.1.2010
Na party bude možnost zakoupit konopné masti (s měsíčkem a echinaceou). Jde o home made přípravky z bylin v kvalitě bio, s výbornými účinky na různé kožní neduhy i na bolesti svalů a kloubů. Kelímek 30 ml za 30,- kč a 60 ml za 60 kč,- (jak prosté a nápadité)...
DACUBE --- 9:46:34 20.1.2010
NENUPHAR: strach je nelepší Dj!!!
CYREAL --- 9:16:47 20.1.2010
DJś Zooch a Digital Donkey - rozhovory s Djś, kteří se nám představí svými Dj
sety na parties v Ostravě ( Fabrik) 22. 1. a Brně ( Perpetuum) 23. 1. 2010

1, Ahoj Roberte a Jasone, můžete se nám trochu představit??

Robert : Zdar, jmenuju se Robert aka ZOOCH, jsem ze střední Evropy. Když mě začalo nudit sbírání borůvek a hub v litevských lesích, přestěhoval jsem se do Londýna, abych si vylepšil angličtinu a mohl studovat. Momentálně studuji hudební technologii na Thames Valley University a chystám se na návrat do rodné země.

Jason : Zdravim, já jsem Jason aka DIGITAL DONKEY, žiju v jižním Londýně a přiletěl jsem tady s ostatními členy WONKEDELIC MOTHERSHIP z Uranu v 70. letech, poté co jsem byl vyvolen, abych šířil poselství..2, O Robertovi toho už něco víme, ale Jasone můžeš nám trochu přiblížit sebe,
jak ses dostal k psytrance, kde si hrál a co hraješ?
Prozraď nám něco o Bomshanka records .

No tak nejprve jsem začal chodit na outdoor parties v roce 1996, chodil jsem v Kentu na akce od Dragonfly, mega-dog a TNT. Pak jsem se začátkem roku 2000 potkal s Liquid Rossem a dalšími členy Liquid records crew, kteří zrovna začínali ujíždět na psy... a jsem pořád aktivním členem Liquid Connective. Kde jsem hrál..mimo jiné v Egyptě, JAR, Ruigoord squat village za Amsterdamem, to je asi moje oblíbené místo, skvělá komunita lidí a atmosféra. V poslední době jsem pracoval pro Bom Shanka jako A+R manager ( Artist + Manager) , jako DJ live actu Project Sketch. Bom Shanka je label, pro který se výborně pracuje, celá crew vždycky ráda zakalí a určitě uslyšíte nějaké ty killer tracky.. Na co se můžete těšit..no Asimilon připravuje vydání alba a to je můj horký tip na 2010.

3, Jaké jsou Vaše hudební počátky ??

Robert: Můj otec byl jedním z prvních djs v Litvě v 70. letech a pořád má celkem slušnou sbírku různé hudby. Takže můžu říct, že jsem s hudbou vyrostl..

Jay : Já a hudba..vyrostl jsem na Led Zepellin a Pink Floyd, takže rockové kořeny..ale opravdu jsem si zamiloval disco a funk ze 70. let. V r. 2001 jsem začal dělat hudbu na compu a taky si občas zahraju na kytaru.


4, Žijete v Londýně, jak se vyvíjí současná scéna? ( squat parties, klubová scéna)

Robert: Londýn je co se parties týká rušné město..chodí na ně skvělá parta lidí, nikde jsem neviděl lidi, co kalí 24 hodin jako v Londýně. O produkci toho moc říct nemůžu, znám jen pár promotérů, co dělají výborné deco a dobrou hudbu.

Jay: parties v Londýně=chaos celý víkend rozhodně je z čeho vybírat, každý víkend je aspoň jedna akce, v klubu nebo na squatu, a navíc některé z těch squat parties mají produkci na úrovni klubové akce..např. silvestrovská párty Acid Monkey měla skvělou produkci, s bazénkem a fontánou na parketu, a to byla squat party!


5, Co rádi hrajete ? Jak se vám líbí současná produkce psy trance a jak se podle vás vyvíjí současný psytrance a jak se bude vyvíjet?

Robert: Já hraju různé styly psychedelic..všechno záleží na konkrétní párty..může to být dark, new age goa trance na ráno, funky psygressive a taky minimal. Ty dva poslední jsou moje oblíbené styly.. Dnes vidím, že psychedelic kultura se vyvíjí a proto taky částečně ztrácí její hlavní pojetí. Hudba se stává velmi experimentální a digitální..zcela mimo trance. A to je smutné.


Jay: Hmm, co se trance týče, mám rád TRON, MOOD DELUXE pro jejich skvělé productions, a DICK TREVOR je rozhodně můj oblíbenec pro to, jak dokáže v ten správný moment zmáčknout to pravé tlačítko.. Ale cítím, že přichází změna se všemi progressive/minimal/electro a jak stále více umělců míchá žánry, to může vést jenom k lepším věcem (počkejte si na vydání nového alba BROKEN THINGS v nadcházejících měsících..)


6, Jakou hudbu rádi posoucháte mimo psy, co za muziku Vás ovlivňuje? Jaké jsou
Vaše hudební koníčky?

Robert: Já mám vlastně rád všechnu dobrou hudbu.. Posledních pár měsíců jsem si ujel na balkánské gypsy hudbě, mám hodně rád rock a world music. Z elektronické hudby do pohody se mi líbí idm. Poté, co jsem poslouchal ty nové věci od Kiwy, jsem začal také objevovat electro a minimal techno scénu. Hudba je pro mě jako jídlo, nemůžu jíst každý den totéž..

Jay: Já poslouchám celkem všechno, vždycky se snažím najít něco nového, ať už je to jazz, reggae nebo nějaký druh comedy music jako Richard Cheese nebo Cassete boy, je to vpoho a myslím, že každý track má svůj čas, jen ho musíte najít.


7, Na co se můžeme těšit při Vašich setech v Ostravě a Brně??

Robert: No já obvykle nikdy nevím, co budu hrát.. Snažím se cítit, jaká je na party vibe, než začnu hrát.. Pokud někdo půjde na obě parties v Ostravě a Brně, tak jim můžu slíbit, že uslyší dva různé sety..

Jay: full power psychedelic dance floor music.......... BOM SHANKA!

8, Slyšeli jste něco o české psytrance scéně? Znáte nějakého českého producenta, interpreta, umělce?

Robert: Jo slyšel jsem dost, není to pro mě poprvé. Vím, že vy tady máte ty nejvíc undergroundové parties.. Taky mám hodně rád vaše pivo Líbí se mi Gappeqův starý sound, co hraje dnes se mi už tak nelíbí. Zároveň můžu říct, že Česko má jedny z nejlepších dekoratérů, jako Fluorobotanics a Cybofunk. Toto léto byla parádní akce Cosmic Frog..skvělí lidé, velká pohostinnost a perfektní místo..


Jay: Já toho moc neznám, akorát tak možná CzechTek..ale vím, že vy lidi odsud rádi hodně kalíte..

9, Každý zná Prahu jako nejznámější místo Česka, ale slyšeli jste někdy něco o Ostravě?

Robert: Slyšel jsem od pár lidí, že je to celkem průmyslové město..Taky jsem slyšel o nějaké ulici plné zajímavých hospod, barů a obchodů..Rád bych tam navštívil jedno staré knihkupectví, jeho majitel je prý zajímavý člověk..

Jay: Ne, nikdy jsem v Česku nebyl, takže je to pro mě vzrušující zkušenost, vydávám se na funkedelickou cestu do neznáma K akci připraven!

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na Vás

Za Ova psy crew - Cyreal, Psychlo, překlad Malish.

NENUPHAR --- 13:01:41 19.1.2010
Přijela bych prozkoumat proslulý fabric, ale bojím se že se budou hrát noční fullony....
DJFRACTAL --- 14:13:49 18.1.2010
GEN_IO: už je to lepši no...

ELEMENTAL: tak to přideš pravě na čas :)
GEN_IO --- 14:12:03 18.1.2010
DJFRACTAL: pět? :)

RASTASHAMAN --- 13:34:34 18.1.2010
jasná volba!!!!!
ELEMENTAL --- 12:09:35 18.1.2010
prijdu si vas decka zkontrolovat nad ranem ... az vyhodim z marleya posledni hip-hopery :)))) ... bohuzel prace :(
DJFRACTAL --- 11:30:53 18.1.2010
tak vypadá to, ze na párty přijde pět nyxáků... to už máme skoro plno...
CYREAL --- 19:10:26 17.1.2010
vice info na psytrance.cz