Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/album.php?aid=147086&id=606531600&ref=nf#/pages/VLKABARET/131104080749?v=inf

Bufetová nostalgie v bílém baretu pivního džbánu. Kabaret, který vyudí koleno barové zpěvačky Christiany Morgensternové.

Vlkabaret je skupina herců a hudebníků s rozmanitými zkušenostmi inspirujících se tradicí kabaretního umění v Německu, Francii a Praze od přelomu 19. a 20.stol do 2.sv.v. (Kabaret Elf Scharfrichter, Simpl, Chat Noir, Červená sedma, Bum, Ferenc Futurista, Ivo Rubín) Páteří představení jsou autorské písně Marka Vlka Nováka a členů Vlkabaretu, citlivě převedené do divadelní formy mj. za použití hereckých scén, loutek, převleků a masek. V programu zaznívají také písně z předválečného kabaretu (Ivo Rubín z Červené sedmy), zhudebněné básně (Christian Morgenstern) a čínské písně. Důležitou složkou je rozmanitost nástrojů – tři akordeony, malá a velká kytara, klavír, xylofon, buben, perkuse.
Nálada představení se pohybuje mezi šansonovou melancholií a drastickou komikou. Atmosféra nejistoty mezi dvěma světovými válkami lehce rezonuje se současností. Snažíme se o pozdvižení kabaretu jako uměleckého žánru.

PENDREK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.