Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

33 uživatelů půjde

hledání


http://www.scon.cz/

Setkání fanoušků žánru sci-fi

Již čtvrtý ročník Sconu (letos s podtitulem SciFest) je opět pořádán neziskovou organizací jménem Asociace pro popularizaci a rozvoj science fiction, o.s., jejíž cílem je jednak seznamovat veřejnost s dnes stále více populárním žánrem sci-fi a jednak udržovat stávající komunitu fanoušků a podporovat jejich vzájemné sdružování. Nechceme, abyste se jen vzdělávali na zajímavých přednáškách či besedách, nebo abyste sledovali nějaký poutavý film. My také chceme, abyste se setkali s lidmi stejného zájmu a ražení, poznali nové kamarády či se potkali s těmi starými a prožili s nimi nezapomenutelný víkend.

HADATI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAINBOF --- 9:04:35 26.3.2010
uvolnilo se mi doma misto na patek/sobotu kdyby nekdo prespolni potreboval prespat (az 3 lidi) staci se ozvat.
FAJL --- 15:15:15 15.3.2010
Možná, ale fakt jen možná dorazím na sobotu.
KRATIHLAV --- 22:09:50 27.2.2010
Srdečně vás zveme na čtvrtý ročník Sconu. Akce se bude konat 26. - 28. 3. 2010 na Obchodní akademii Svatoslavova v Praze a již tradičně nabídne kvalitní program nejen z vod populárních scifi seriálů a japonských animáků, ale i z oblasti literární fantastiky a dokonce i čistokrevné vědy.
Letošním hlavním tématem literární linie bude bilancování o stavu české fantastiky. Proběhne i vyhlášení literární soutěže Vidoucí. Další informace naleznete na stránkách http://www.scon.cz.