Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.faval.cz

To co momentálně panuje venku se dá konečně nazvat opravdovou zimou a nosní dírky se slepujou k sobě jak Jacksonovi po plastice. A pokud vaše tělesná teplota klesá pod kritickou hranici přežití, je nejvyšší čas přemýšlet kde zahřeju své ztuhlé tělo. No a tím ideálním místem se pro tento víkend stane vyhlášené brněnské "peklo", které vás na provozní teplotu dostane jen co sundáte promrzlou budnu a hlavou vám proletí první polínko. Brněnský Favál a Redrum crew si pro vás na 29. ledna 2010 přichystal další vydání drumandbassové tancovačky DNB DNA na kterou přijali pozvání ti nejostřejší pekelníci co se nebojí dostatečně přiložit pod kotel.

Vrchním pekelníkem, který nám přijede na Favál řádně naložit není nikdo jiný než Shade aka Gasmask 71, který není jen vynikající dj, ale taktéž má za sebou pár producentských úspěchů u značky Mindsaw rec. I díky tomu jej můžete už řádu let slýchávat jakou součást českých klubů a hájů, stejně tak už i zapeklil na akcích v Rakousku, Slovensku, Polsku či Rusku.

Komu z mužské populace pro zahřátí nestačí jen pozitivní vibrace a potřebuje k tomu nasytit i svoje oči, bude potěšen z dalšího hosta a to djky Beaty z ostravského uskupení Cyberfire. Kdo s ní měl co dočinění, nemůže jinak než uznat, že náš pekelný večírek by bez ni nebyl úplný. A kdo neviděl a chce poznat peklo v rouše Evině, nesmí tu tenhle večer chybět. Beaty je už zkušenou djkou a svůj um a šarm předvádí nejenom u nás, ale hříšníky nahání i na Slovensku či v Polsku.

Dalšími, kdo bude na Favále zatápět je dvojice Mercur a Vaczech, kteří hájí barvy Bassinfection renegadez. Tihle hoši maj rádi pořádnej fire a pod kotel budou přikládat ve společném back2back setu. A takovej rozpálenej kotel do běla dokáže zatřást celým barákem...

A aby vás DNB DNA udržela na maximální teplotě až do konce, o to se postará rezident akce dj Hrr.nec z brněnského Redrumu v b2b mixu s dj Brainscana a jeho nesmlouvavě ostrou selekcí ze stáje Basstards.

Celkový zážeh pak provede brněnský DJ Mushka hrající za 4dimensions. Zlehka rozproudí krev v žilách a poté už bude vaše teplota jen a jen stoupat.

Chilli papričky fungují dvakrát. Když jdou dovnitř a pak zas ven. A stejně tak komplexní zážitek vám nabídneme v pátek i my, protože nejen hudbou, ale i zpěvem je člověk živ a proto jsme k ohni přizvali s mikrofonem v ruce MC Ghandiho z Rebellions.

To vše na Favále 29. ledna 2010, jak jste již zvyklý do 22h zadarmo a poté na zátop přispějete půl sta. Tenhle vejkend rozhodně zimou trpět nebudete ...

sečteno podtrženo ... :

Shade aka Gasmask 71 (Mindsaw rec., Cyberfire)

Beaty (Cyberfire)

Mercur b2b Vaczech (Bassinfection)

Brainscan b2b Hrr.nec (Basstards, Redrum)

Mushka (4dimensions)

MC Ghandi (Rebellions)


entry: till 22:00 free, after 50,-HRNEC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HRNEC --- 8:14:32 29.1.2010
a hrát si budem takto ... :)

21.00 - Mushka
22.30 - Mercur + Vaczech
00.30 - Shade
02.00 - Beaty
03.30 - Brainscan + Hrr.nec
FIRGO --- 21:15:41 27.1.2010
tiskovka supr =D
HRNEC --- 20:38:31 27.1.2010
ke obshalejsi info s vydatnou pomoci mistra tajgra ;)