Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


JoJo, už je to tak,
samo peklo tomu chtělo, aby vstoupili chlupatý a rohatý lichokopytníci
UNDERSIDE ,STRAIGHT a FAKE IT
6.2. 2010 do zamrzlé brány

Skupina UNDERSIDE vznikla v roce 1998. Po vydání dvou demo CD skupina ukončila činnost v roce 2001.

Nová kapitola se začíná psát na přelomu let 2002-2003. Od té doby skupina vydala dvě CD, "Jumping To Boot Record" - 2004 a "Liar" - 2007.

Stylově se UNDERSIDE pohybují na pomezí Crossoveru, s občasnými výlety do HC.
Vice na: http://bandzone.cz/underside

Skupina STRAIGHT pochazi z Jihlavy, jejich styl by se dal zaradit do kategorie HArdcore - rap, chlapci se toho neboji a maji uz neco za sebou..Vznik je datovan do roku 1999, sestava Straight po nekolika letech a spoustě personálních změn vykrystalizovala do podoby, ve který v březnu 2008 natáčíme CD "Nejsem tvůj spasitel". CD vychází u CECEK RECORDS v nákladu 500 ks. Okamžitě vyrážíme na Turné S názvem Rockmag Tour 2008.
Vice na: http://bandzone.cz/straight2

No a nakonec. Tahle banda vznikla postupnou (ale přirozen(í)ou :) mutací z kapely Stream X, pise se rok 2008, která byla prostě tak magnificentní, že jen její existence ohrožovala současné velikány světové muziky. Dokonce hrozilo že budou Beatles kvůli stream X vymazáni z historie. Byli jsme nuceni, po několika nepovedených atentátech na Bobase, pod tíhou faktů kapelu zrušit..

... a to proto, že ostatní členové kapely si museli změnit pohlaví a odstěhovat se do oblasti 51, z původních xichtů kapely zbyl jen nebojácný BoBAss ´pekelný tam-tam´..

... na konferenci o raketové fyzice se Bobass seznámil s OptiKusem a ti dva začali kout společné plány na ovládnutí vesmíru pomocí tvrdých kytar a dunivých ran kopáku..

..museli ale rozšířit své řady, spojili se s RoBeeRem, Kub_ICEm, Ráďou (a Eltonem Johnem)..

... vytvořili Peklo zvané FAKE IT!!

OPTIKUS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAQUP --- 10:42:00 29.1.2010