Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.tydenika2.cz/petice/

Ve čtvrtek 24. 4. 2008 v 8,30 hodin se na Mariánském náměstí (před budovou radnice) koná veřejné protestní shromáždění.

Přijďte! Ve čtvrtek 24. 4. 2008 v 8,30 hodin se na Mariánském náměstí (před budovou radnice) koná veřejné protestní shromáždění. Důvodem jsou výsledky grantového řízení a s nimi spojené šíření nepravdivých informací, neprůhledné rozhodování města o tzv. partnerství na rok 2008, nepřipravená transformace divadel a špatná komunikace města s odbornou veřejností. Situace se bezprostředně dotýká i občanského sdružení Tanec Praha, resp. nyní zejména festivalu TANEC PRAHA 2008. Proto si dovolujeme požádat všechny naše spolupracovníky, příznivce a partnery, aby protest svou přítomností ve čtvrtek podpořili. Vítány jsou transparenty a černý oděv.

SYLVIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SEVERINE --- 0:20:38 23.4.2008
Pan radní Pecha se dal při schvalování kulturních grantů Zastupitelstvem HMP slyšet, že pokud nikdo neprotestuje, tak jsou všichni spokojení.
Jste spokojení?Komu není lhostejný osud pražské kultury, nechť přijde ve čtvrtek 24. 4. v 8h30 před budovu Magistrátu na Mariánské náměstí, pokud možno v černém. Toho
dne dopoledne zasedá městské zastupitelstvo. Happening za nápravu grantového systému byl nazván "OMLUVTE PROSÍM SNÍŽENOU KVALITU KULTURY".

DAMÁci to mají pár kroků od školy .. tak nás tam snad nebude stát pět.

Více informací včetně petice ZA PRAHU KULTURNÍ najdete např. na http://www.alfredvedvore.cz/index.php?nid=75