Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.rootsnfuture.org/svit261209.jpg

very special underground party with ROOTS'N'FUTURE SOUND SYSTEM and SPECIAL GUEST REVIZE (dct rec.)

ROOTS'N'FUTURE SOUND SYSTEM
(YUKIMURA, MAD4CE, WILD-A, NATTYNATIONAL ROCKERS & CREW)

MEETS LOCAL BASHMENT SOUNSYSTEM
(UFON, BASSICK, INTUITIVE LAB & CREW)

and REVIZE as guest..
(dct rec.)

-----------------------------------------------------------

ROOTS’N’FUTURE

Kořeny. Budoucnost. DJové. Hudebníci. Zvukaři. Liveacty. Metafyzika. Underground. Aktivismus. Sociálno. Politika. Kultura. Přesahy. Soundsystém.
Mimo jiné i těmito slovy lze charakterizovat pražské multižánrové uskupení Roots’n’Future. Ze svých skromných počátků na reggae, junglové a freetekno scéně se tento kolektiv postupně stal jedním z nejvýraznějších představitelů současné domácí radikální hudební alternativy. Původní jádro, jenž před ustanovením R’n‘F vystupovalo pod hlavičkami Gardenzitty a Aphrikka, se postupně rozrostlo o další členy a dnes zahrnuje respektované projekty United Forces of Dub, Mustakillah Sound, Messiah Komplex nebo Ruff Squad.
Není nutné vyzdvihovat konkrétní hrané žánry, konkrétní hosty pozvané na studiovou spolupráci, konkrétní zpěváky či DJs ze svépomocně pořádaných parties a koncertů. Není nutné zmiňovat nespočet benefičních akcí, pouličních karnevalů či freeparties pod širým nebem. Základem všeho jsou různé pohledy na hudbu a stejný pohled na svět. Svět, který je jen jeden a je tu pro všechny. A do kterého lze přispět svojí troškou. Třeba v rámci dočasně vytvořené do-it-yourself autonomní zóny.
Zóny jménem Roots’n’Future…

UNDERMEDIA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.