Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TULO --- 17:52:26 23.12.2009
SILVESTR FULLMOON
Další rok je za námi a všem jistě přinesl spoustu zajímavých zkušeností. Stejně jako v minulých letech čekáme na poslední den, abychom oslavili příchod nového roku a vkročili zpříma do dalších dnů našich životů. Lionmonkey pro Vás připravili večer plný hudby, který bude navíc dokouzlen atmosférou úplňku. Main stage obsadí styly dnb, breaks, reggae nebo ragga jungle. Jako hlavní hvězda se představí DJ z pražské crew Shadowbox BIFIDUS AKTIF. Jeho sety jsou výbušné a taneční, ale můžeme u něj zažít i liquid funkovou atmosféru či tvrdší tech stepový říz ze skladeb Kemala nebo Noisie. Bifidus se proslavil i jako redaktor například v X MAGu nebo na serveru Techno.cz nebo také jako spolupořadatel dnes velmi známých akcí Take Control a Let It Roll. Jako další se představí brněnská jednička a dnb legenda z Redrum crew X.MORPH. Začínal již v roce 2000 v Brně, s ještě téměř neznámými styly dnb a break beat. Jeho sety jsou nejen energické, ale i technicky propracované, díky tomu se řadí mezi nejlepší DJs u nás. Svatou trojici silvestrovského večera doplní ojedinělým projevem jeden z nejkvalitnějších mistrů projevu MC VAANT. Letitý punker, bývalý člen kapely Kultra, dnes hlavní postavou U Merkura Sound Systemu se v 90. letech seznámil s elektronickou hudbou a začal působit na postu MC a DJ. Hvězdné trio dále doplní brněnská crew Pohon. Můžeme se těšit na break beatové a dnb sety v podání DJs MARCCO, SPOOL a UFO. Dalším bude polský DJ VARGAS ze Zero Rockers, který soustřeďuje svou selekci na old school jungle a vždy předvede kvalitní výkon s precizními mixy těchto zlámanin. Reggae setem rozhoupe dav brněnský DJ SMOKY, který patří pod Lionmonkey a Perverse Reverse bude zastupovat DJ HRA.SEK, který na hlavní stagi zahraje pod taktovkou break beatu.
Druhá stage pod názvem CHILLOUT bude celý večer bavit publikum nekonečnou smrští teku, happyteku nebo frenchcoru. Významným hostem bude DJ SUNAKASHI z Protoss sound systemu, který je na scéně několik let a stává se tak mistrem svého oboru. Dále se představí NOISE THERAPY sound system, který funguje zhruba rok a podílí se na mnooha free akcích. MACHINE OPERATOR bude reprezentovat ALKALINE sound system a v neposlední řadě se představí i DJ PSYCHEDELIC.
Start 20:00. Vstupné do 22:00 - 110 CZK, po 130 CZK. Vstupenky můžete zakoupit i v předprodeji za 90 CZK přímo v klubu Favál, dále ve SKETA wear (Josefská 8) nebo QUEENS shop (Orlí 27, Koliště 4).
Součástí akce bude několik stánků jako ČAJOVNA nebo BYLINKÁRNA. Klub bude vyzdoben tematickou dekorací a během večera proběhne FIRESHOW.