Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://youtube.com/watch?v=chVIfqwkhII

Zásadní vhled do freestylu, improvizované a zcela spontánní formy MCingu odhaluje kořeny poetiky ulice a legendárních rivalit kaperských soubojů.

ve ctvrtek 18.10. od 22h ve velkem sale Svetozor! MOFFOM je mezinárodní festival filmů o hudbě, v jehož rámci se představí na 120 audiovizuálních děl za přítomnosti více než třiceti zahraničních hostů ze světa filmu a hudby.

Během letošního programu festival uvede nová dramatická a dokumentární díla, krátké hudební filmy, originální nové hudební videoklipy z celého světa a klenoty z historie žánru. Kromě filmů festival nabídne i živé hudební doprovody k filmům, koncerty, klubová vystoupení a řadu dalších zážitků - to vše pod střechami centra města pražského.

Freestyle - Umění rýmovat
Film info: U.S.A., 2006, 76 min.

Režie: Kevin Fitzgerald

Jazyk: English

Sekce: Nesoutěžní

Žánr: Documentary
 
Info: Zásadní vhled do freestylu, improvizované a zcela spontánní formy MCingu odhaluje kořeny poetiky ulice a legendárních rivalit kaperských soubojů. http://youtube.com/watch?v=chVIfqwkhII
 
Synopsis: Zásadní dokument o často přehlíženém umění freestylu, improvizované a zcela spontánní formy MCingu. Film vznikal sedm let a zachycuje volné uskupení předních undergroundových raperů a jejich prostřednictvím nabízí vhled do dosud nereflektovaných stránek hiphopové kultury. Zaměřuje se především na mocnou rivalitu mezi neuvěřitelně nadaným raperem jenž si říká Supernatural a jeho úhlavním nepřítelem Craigem G. Ve filmu však vystupují i Mos Def, Black Thought, the Last Poets, Lord Finesse, či legendární Kool Herc. Film zkoumá kořeny a skryté hranice nejliterárnější formy v rámci hiphopu. Je intimním a nesmlouvavým portrétem vpravdě nezávislé hudební formy a jejích tvůrců. *Otázky po projekci
 
Freestyle - Umění rýmovat
Světozor velký sál 18.10. 2007 22:00
Světozor velký sál 20.10. 2007 12:00 

http://moffom.cz/cz/index.php

CAPTAIN_TACUD
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CAPTAIN_TACUD --- 12:27:42 17.10.2007