Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.centralstation.cz

TECHNO, MINIMAL

MONOBOX:
SIDECAR, N-KYP, REZNYK - VYZKOUŠÍ SKVĚLÝ SOUND SYSTEM BARU CENTRAL STATION V PÁTEK 11.12. VĚŘÍME, ŽE SE PŘIDÁTE. MY VÁS URČITĚ PŘEKVAPÍME PŘÍJEMNÝMI CENAMI, SKVĚLOU A PŘÁTELSKOU ATMOSFÉROU S VŮNÍ DOMÁCÍHO OBÝVÁKU, LAHODNÝMI A POCTIVÝMI DRINKY. NA VIDĚNOU...

N-KYP
Dj N-kyp, vlastním jménem Martin Soukup se poprvé postavil za gramofony v roce 1995, co by první Dj hrající v Brně na gramofony. Mezi jeho největší úspěchy patří hraní na legendární Love Parade, vystoupení ve Španělsku, Bělehradě, Srí lance či Thajsku. Byl rezidentem promo party k filmu Acid House v pražské Roxy. Jako většina dj´s jsou jeho začátky spojené s housovými rytmy, postupem času se oddává energičtějšímu a dynamičtějšímu technu a jeho klidnější odnoži – minimalu. Za svojí kariéru vystoupil s dj´s jako jsou: Jay Denham, Jeff Mills, Chris Liberator, Rokis nebo Pacou.
http://djsubgate.com/downloads/dj_nkyp-the_room_3.mp3

SIDECAR
Všestraný DJ a do jisté míry producent, avšak čistě instrumentální hudby, na české scéně působí již téměř deset let. Začínal v pražském klubu Punto Azul. Byl rezidentem na první sérii techno večerů v pražské Radosti FX – Over There. Taktéž působil jako rezident na klubové techno noci Mega Club Techno v Roxy. Jeho sety jsou velmi stylově různorodé a neustále se vyvíjejí. Jeho široký záběr zahrnuje styly taneční hudby od triphopu přes house, breakbeat, drum'n'bass, techno atd.
http://klub.roxy.cz/index.php?dok=0140

REZNYK
Devátý rok už můžete Reznyka potkávat v klubech a různých mejdanech po celé ČR. Za tu dobu procestoval řadu českých klubů jako Roxy, Fléda, Cross, L-klub, Abaton atd. Také vystoupil na festivalech Summer Of Love, Shotgun Euro, Harfa, Pig Fest open Air. Je rezidentem několika večírků jako Shadow Of Kaktus (Shadow Azyl), Styxotéka (Styx), Minimální pohoda (Moje Můza), Back To The Roots (Touster) a v neposlední řadě se podílí na organizaci nepravidelných večírků Aircross v klubu Cross. V současné době od něj můžete převážně slyšet techno, tech-minimal a dubstep. Má za sebou dvě mixovaná CD Techno Ride a jedno vydané EP na labelu kaktusrecordings.org pod názvem Nem Lényeges.
http://www.myspace.com/reznykpadrt

REZNYK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GREGOR_PRIDE --- 16:32:56 10.12.2009