Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://klangundkrach.net/

16. 12. v novém studentském klubu K4 v Celetné ulici vystoupí výtvarně-hudební aktivistická skupina Guma Guar, lo-fi elektronický minimalista Head In Body ve společnosti baskytaristky My Sister Is Pregnant a mezi hudebními bloky proběhne projekce dokumentu Jana Hanuše Squat Wars. O chill-out se postará E.O.A. se svou směsicí obskurních hitů z hudební periferie.

GROUPE GUMA GUAR
http://www.myspace.com/groupegumaguar

Umělecko-aktivistická skupina působící v Praze. Od svého založení v roce 2003 se zabývá kritikou systému a ironizováním mediálního světa. Kromě množství výstav a streetartu se také účastní ilegálních freeparties. Hudebně se prezentuje breakcorem, tedy svébytným žánrem elektronické hudby, postaveným na extrémně rychlém beatu, komplikované rytmické a melodické kompozici. Undergroundový hudební styl, jenž vyrůstal z hardcore/punkové komunity dnes již představuje svébytnou hudební formu stojící na pomezí elektroniky, industriálu, IDM či konceptuálního umění.

HEAD IN BODY
http://www.myspace.com/headinbody

Černý kůň pražského vydavatelství KLaNGundKRaCH, jemuž zde loni vyšlo debutové CD (Head in Body, 2008). Ledabylá zvuková produkce, minimalistické prostředky a estetika glitche na něm nabourávají i introvertně-extrovertní hlasovou linku, a dochází k znepokojivému setkání strojového chladu a osobního gesta. Inspirace současnou elektronickou hudbou, především jejími hybridními žánry, se zvláštně doplňuje se zálibou ve falešnosti a masce – od drzosti hrát na playback až po přizvání My Sister Is Pregnant ke striktně osamělému projektu. Head in Body tak po svém naplňuje nepřiznané krédo hudebního izolacionismu – skrývám se, abych byl objeven.


SQUAT WARS (r. Jan Hanuš)
http://2h.bloguje.cz/
Squat Wars je nový krátký dokument Jana Hanuše, který se na ploše sedmadvaceti minut věnuje historii squatingu v Praze. Podrobněji pak ve vzpomínkách obyvatel/ek a archivními materiály představí Miladu, Zenklovku a Ladronku.


16.12.09 20:00 K4 (Celetná 20)
vstup: 60,-
http://www.myspace.com/k4studentsclub

ZERO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MIKATCHOU --- 6:55:11 19.12.2009
jsem ráda že se vám to líbilo, protože já jsem příliš spokojená nebyla... hlavně se zvukem, absolutně nešlo používat efekt do mikrofonu, takže to podle toho taky vypadalo. Ale ten prostor je skvělej, je super že má alma mater dala prostor takovým klubu...
GULDUR --- 22:33:17 17.12.2009
Jo jo..bylo to tak, paráda
ZERO --- 17:39:21 17.12.2009
GULDUR: jo ja sem se bavil velice dobre. set GUMA GUAR vs HEAD IN BODY byl luxusni a kdyz pak nastoupil dj E.O.A. tak dosahl vecirek naprostyho orgasmu.
GULDUR --- 3:46:57 17.12.2009
tak to byla akce....večírek ve velkym stylu...kdo nebyl neuvěří...