Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


www.myspace.com/losercrewbrno

LORDS (USA/Jade Tree)

Trojice Lords je presně ten model kapely, jenž dokáže říct vše podstatné v songu kratším než dvě minuty, které navíc napěchují neuvěřitelnými zvraty, kytarovými nápady a bubenickou destrukcí. A to vše s patičným nadhledem , který zaručuje finální nezkrotnou sílu. S jejich inspirací je to snadné. Stačí vzít nahrávky Black Flag z období My War, vytočit je na trashové otáčky po vzoru prvních desek Suicidal Tendencies a nabudit živočišnou brutalitou Karp. Z jejich bohaté diskografie je nutné vypíchnout split s Coliseum, na kterém si to obě kapely rozdali v jedné skladbě. Letošní rok je ve zanmení 10" s francouzskými Karysun. Za zmínku jistě stojí uvést, že halva kapely kytarista a zpěvák Chris Owens se ve svém studiu Headbanging Kill your Mama  postaral o nahrávky  kapel Akimbo, Yooung Widows, Cloak/Daggernebo Graf Orlock.

www.myspace.com/lordsoflouisville

FlLOWERS FOR WHORES

Po více jak dvou letech se do Brna vrací tahle pražská hardcore metal kapela, která na svém vydavatelství Damage Done právě vydává zbrusu nový 7" s názvem Another Rome Falls.

www.myspace.com/flowersforwhores

TUMMO

Domací kapela v jejichž řadách lze nalézt staré známé tváře z More Bad News, Gospel Of The Future, Ema Camelia a Space To Being.

www.myspace.com/tummo666

 

HLUCHEY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.