Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.bbp.cz

podzemní orchestr BBP + New Kids Underground / CHRISTMAS OF RAT -

ČEKALI JSTE ROK, ALE STÁLO TO ZATO!!!
NEOPAKOVATELNÝ KOLOTOČ KRYSÍHO CIRKUSU SE OPĚT ROZTÁČÍ.
BBP + NEW KIDS UNDERGROUND HRAJÍ JEN PRO VÁS A TENTO VEČER KOLEDY A PÍSNĚ, JAKÉ NEUSLYŠÍTE ANI NA RÁDIÍCH, ANI V OBCHODNÍCH MEGASTORECH, ALE ANI NA DESKÁCH BBP a N.K.U.!!!!!!

Tradiční podzemně-adventní koncert nakladatelství RAT - v netradičních podobách s netradičním repertoárem, včetně ďábelských koled vystoupí BBP a hosté + NEW KIDS UNDERGROUND. Tentokráte se NKU zapřísáhli, že své vystoupení uskuteční stůj co stůj! A úd-ajně za svou účast ručí nejen hlavou svého kapelníka!!!
Kdo byl na jedné vánoční veselici těchto pekelných souborů, byl i na dalších, neboť christmasový koncert RAT jest večerem, na který nelze nepřijít!
Vyvolení dobře vědí, že jde o věru neopakovatelný adventní večírek, kdy obě kapely hrají vskutku z veselého soudku písní, které na žádném jiném koncertě nezazní. Nebude samozřejmě chybět ani bohatá vánoční tombola strýčka Rata - to abyste neodešli pouze s písní v srdci! Je tedy pomalu čas, abyste i vy začali balit dárky pro své milované soubory podzemní a netrpělivě očekávali okamžik, kdy zazvoní Pavanou rolničky na našich okovaných střevlících!!!
ADVENTNÍ ČAS, SATAN KLAUS I DĚDA MRÁZ POMALU PŘICHÁZEJÍ. A ANI VÁM NEZBÝVÁ NIC JINÉHO!!! ZAPĚJME SPOLEČNĚ KOLEDY KRYSÍ, PŘÁTELÉ, AŤ VÁNOCE JSOU SLADKO-KYSELÉ!!!!!!!!!!
NA VIDĚNOUUU V PÁ TEK 11.12. V PA VANĚ........... Vaši Drazí BBP a N.K.U.

LALINA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LALINA --- 21:02:42 12.12.2009
a ode mě čerstvá letošní dadatroška, než přikvačí Mistr Konstantin se svoji profikolekcí:-)
http://lalina4.rajce.idnes.cz/2009_12_11_Krysi_vanoce_Prosek/
KACIR --- 17:01:49 3.12.2009
K pozvánce doplním odkaz na fotografii z loňského vydařeného pokračování vánoční undergroundové tradice: http://www.konstantin.cz/bbp/vanoce08/