Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Přijďte se vyjádřit k novému územnímu plánu Prahy

http://www.mestaprozivot.arnika.org/pripojte-se

Podepisování listin s připomínkami k územnímu plánu

Na místě budou stánky zástupců veřejnosti, kde se mohou občané Prahy připojovat svým podpisem k hromadným námitkám ke konceptu nového územního plánu Prahy.

Účas zatím přislíbili:
Arnika, Auto*Mat, OS Přírodní park Klánovice, OS proti hluku a emisím, Oživení, Pražské matky, OS Běchovice, Koalice Trojmezí, zahrádkářské kolonie, OS Krocan Praha 9, Ústav pro ekopolitiku, Strana zelených Praha 3, občanská iniciativa Strešovice. Možná dorazí i další...

více zde: http://www.mestaprozivot.arnika.org/pripojte-se

Jedná se o to, že pro některé záměry a problémy, které řeší územní plán, vznikají hromadné připomínky. Pokud každou z nich podpoří alespoň 200 Pražanů, musí je magistrát oficiálně vypořádat jako námitku. Tyto námitky zástupce veřejnosti mají stejnou váhu, jako námitky vlastníků dotčených pozemků - jsou významné. Platí přitom, že čím více podpisů se pod jednotlivými připomínkami shromáždí, tím lépe. Připomínky jsou vypsané zde: http://www.mestaprozivot.arnika.org/pripojte-se . Podpisové archy jsou k dispozici též v kanceláři Arniky (Chlumova 17, Praha 3) a na dalších místech různě po Praze (viz odkaz). Připomínky je nutno dodat Magistátu hl. města Prahy do 9. prosince, takže už moc času nezbývá..

TAMARIX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.