Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


https://secure.avaaz.org/en/real_deal_rsvp/?id=137900&cts=1259582716&m=521

Symbolické zapálení svíček na Špilberku jako zpráva světovým vůdcům, že mají v Kodani na klimatické konferenci něco pořádného dohodnout. Stejná akce s

V rámci iniciativy hnutí Avaaz ohledně kodaňské konference o klimatu proběhne na tisících míst ve světě symbolická svíčková akce za účelem upozornit politiky za jejich zodpovědnost, kterou v Kodani mají. Smyslem je, aby se 12. prosince lidi sešli, zapálili za tímto účelem svíčky, a fotky z těchto akcí se pak poslaly světovým vůdcům do Kodaně.

V Brně tak u hradu Špilberku proběhne 12. prosince v 20:15 symbolické zapálení svíček jako signál světovým politikům v Kodani, aby zaměřili své úsilí k vytvoření jasného mezinárodního závazku k ochraně klimatu životního prostředí.

Sraz ve 20.00 na kraji ulice Údolní u pěšinky na Špilberk, půjdeme pak nahoru ke Špilberku kde zapálíme svíčky, pár minut postojíme, vyfotíme se a zase se rozloučíme.

Přijďte všichni kdo můžete, svíčky s sebou, pokud zrovna nebudete mít, nevadí - přijďte taky, budou nějaké navíc.

Pokud máte foťák nebo kameru, vemte s sebou! Žádoucí bude i nějaký efektní transparent, ideálně česko-anglický, aby se to pak na fotce vyjímalo a bylo jasné, proč jsme tam stáli.

Zároveň pozvěte kohokoli dalšího, kdo by byl ochotný do této miniakce jít, ať nás tam je co nejvíc.Pokud můžete, potvrďte účast i na stránce Avaazu ZDE: https://secure.avaaz.org/en/real_deal_rsvp/?id=137900&cts=1259582716&m=521

BROZKEFF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.