Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://www.last.fm/event/1303532+KAZZZZM+%23+5

SUDDEN INFANT / C-Drík / Spacebar / O. D. U.

KAZZZZM slaví první narozeniny - a jako narozeninovou oslavu pro Vás připravilo pátý díl této session,

Joke Lanz aka Sudden Infant se sice narodil v roce 1965 ve Švýcarsku, ovšem jako hudebník působí v Berlíně. Studoval performance, improvizovanou hudbu a noise, od roku 1986 do současnosti spolupracoval s velkým množstvím významných hudebníků nezávislé hudební scény (Z’EV, Carlos Giffoni, Voice Crack…) a byl součástí mnoha hudebních projektů, jako např. WAL, Schimpfluch-Gruppe, Opposite Opponents či Physic Rally, což byl zároveň 14 let název jeho pořadu na rádiu LoRa Zürich. Za dobu své činnosti vydal přes padesát nahrávek u labelů jako Blossoming Noise, Tochnit Aleph; vystupoval na množství festivalů a se svou hudbou procestoval svět. Ve své hudbě experimentuje jak se zdrojem zvuku, tak s jeho realizací. Nebojí se použít i svoje tělo či lo-fi zvuky, aby vytvářel převážně temné, industruálně - noisové textury, narušované předěly. Zpěv střídá křik, kovové bicí arytmické pasáže a sprchy neidentifikovatelných zvuků.

C-drík Fermont je hudebník, producent, organizátor hudebních akcí, bubeník a DJ exotického původu žijící v Belgii. který začal produkovat hudbu již v roce 1989. Studoval mimo jiné elektroakustickou hudbu, umění, divadlo či orchestrální bicí, v roce 1989 začal s kapelou Črno Klang nahrávat industriální hudbu a noise. Za uplynulých dvacet let vystupoval v rámci různých projektů pod mnoha jmény (Axiome, Ambre, Dead Hollywood stars, Kirdec…), stylově se přesouval od elektroakustické hudby a noisu přes breakcore až po elektro nebo dark ambient. Je také autorem několika filmových soundtracků, hudby pro tanec a divadlo a má prsty v labelech Syrphe a Textolux. Vystupoval po celém světě, kromě většiny Evropy například v USA, Malajsii, Maroku či Izraeli. Na svém exkluzivním vystoupení na KAZZZZM použije nahrávky, které pořídil při své nedávné návštěvě Brna v opuštěném komplexu Zbrojovka.

Budete také svědky comebacku rezidentního outsidera Chernobyl Musick - Pavla Richtra neboli Okna do ulice. O.D.U. komponuje na laptopu hudbu přibližně osm let, za dobu odmlky se od pro něj signifikantních melodických prvků čím dál více ubírá směrem k abstraktnějším formám elektronické hudby a noisu.

O.D.U. také vystoupí v rámci čerstvého projektu Spacebar s Pattern Recognition aka Michalem Šuranským – slovenským rodákem žijícím v Brně. Pod tímto společným názvem hrají hudbu od breakcoru přes elektronické výmoly až ke zvrácenému IDM.

http://www.last.fm/event/1303532+KAZZZZM+%23+5

http://www.myspace.com/kazzzzm

SAIL_OR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KABAL --- 16:43:44 1.12.2009
guliverkel
ORLOCK --- 14:00:04 1.12.2009
a co tvoja nafukovacia raketa?
este stale s nou lietas do paralelnych galaxii?
LUNDINITE --- 13:55:39 1.12.2009
Aladare42, kdo jsi? :) chceme te poznat
ORLOCK --- 8:13:19 1.12.2009
hele a kto je aladar42?
poznate ho niekto?