Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://www.faval.cz

Na začátek prosince si pro Vás Favál opět ve spolupráci s Redrum crew připravili další pokračování drumadnbassové noci DNB DNA. Po té co minule parket rozválcovali pánové z nejlepší slovenské dnb noci BASS, neváhali jsme ani tentokrát a sáhli opět k našim slovenským bratrům (a sestrám). Těšit se můžete na zástupce slovenské TRIDENT crew, kteří pořádají akci se stejným názvem a myslím, že o kvalitě svědčí už jen počet dílů této akce, který se blíží osmdesáti. Na této akci pravidelný support hvězdám světového dnb nebe obstarává i dvojice FAT ̂BOY a INSECT. A že se jedná o opravdu kvalitní a hutný support Vás přijedou přesvědčit právě na toto vydání DNB DNA v pro nich tak typickém back2back setu.

Stejně tak se v back2back setu střetne letitá zkušenost s dravostí mládí dvou pánů z Redrum crew. Matador české scény X.MORPH versus jeho mladší kolega HRR.NEC jsou zárukou pestrého mixu u kterého se ani na minutu nebudete nudit.

Za Redrum crew se dále představí dlouholetý vyznávač kvalitního neurofunku PIER a o svých kvalitách Vás zajisté přesvědčí i tahoun karvinské Basstillbeat crew DJ FIRGO.

Tuto sestavu bude provázet slovem MC EMBRYO, zástupce havířovské bandy Audiobush. Můžete se těšit na MCka, který naštěstí ctí moudro, že méně je občas někdy více, a že pár dobře zvolených slov v pravou chvíli má lepší účinek, než neustále monotónní mektání.

Tahle pestrá nabídka na Vás čeká 4.12.09 na brněnském Favále a to za podmínek více než příjemných, protože jsme se rozhodli od minule zachovat vstup do 22:00 zadarmo, po desáte pak za směšných 50Kč.


Fatboy b2b Insect (Trident /Sk)

X.Morph b2b Hrr.nec (Redrum)

Pier (Redrum)

Firgo (Basstillbeat)

MC Embryo (Audiobush)


entry: till 22:00 free, after 50,-HRNEC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HRNEC --- 9:22:41 3.12.2009
LINEUP:
---------
21:00 - 22:30 Firgo
22:30 - 00:00 Pier
00:00 - 02:30 Fatboy b2b Insect
02:30 - 04:00 X.Morph b2b Hrr.nec
04:00 - ????? All survivors b2b