Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://nwp.cz/?site=CzechPoint

Techno, DnB

Pátek 13. listopadu bude pro někoho možná dnem, kdy radši ani nevystrčí paty z domu. Pro nás všechny, co se ale podílíme na přípravách CzechPointu, to už od rána bude jako vždy den strávený na žebříkách a podobně. A buďte si jisti, že žádný pověry nemůžou zastavit to, aby úderem 21 hodiny bylo v Abatonu vše na svém místě a dvanáctý CzechPoint mohl bez problému odstartovat! :-)


Přestože tentokrát mimořádně ožijí “pouze” dvě horní haly, na své by si určitě měli přijít všichni vyznavači kvalitního techna a drum & bassu. Přijměte teď tedy pozvání do naší kuchyně, kde budete moc ochutnat nachystané menu…

Na hlavní scénu se po posledním dílu opět vrací drum & bass. Pro fajnšmekry si však DJ Frock & DJ Medik do první části jejich společného setu připravili dubstepové intro. Drum & bass se ke slovu dostane až s přibývající hodinou a přesně o půlnoci se za gramofony objeví tentokrát jediná dáma v line upu, která si říká Kan-jacca. Ta se jistě s grácií jí vlastní ujme úkolu připravit veškerou techniku i publikum vpředu pro hlavního hosta večera. Ze vzdáleného Jablunkova do Prahy přijíždí polovina úspěšného českého dnb projektu Morebeat, DJ Ibogain. Jejich originální produkce se čím dál tím častěji objevuje na světoznámých labelech jako Citrus, Fokuz a Spun Audio, což jen podtrhuje jejich sílu. Poslední částí noci vás provedou DJ P.no a DJ Neoto se svými energickými sety a my se teď už přemístíme o patro níž…

Tam bude mít totiž své místo techno stage, jejíž line up slibuje také skvělou jízdu. Premiérově se pražskému publiku představí se svým inovátorským setem matador slovenské taneční scény, DJ Loktibrada. Popsat se to nedá, to se musí slyšet, takže pokud jste vynechali letošní festival Shotgun Euro a techno pro vás stále ještě něco znamená, máte jedinečnou možnost se přesvědčit na vlastní uši. Záhy zjistíte, že možnosti techna nebyly zdaleka ještě vyčerpány a zasloužilo by si možná více pozornosti, jaké se těšilo dříve! Druhou zajímavou postavou v line upu této stage je nadaný český producent, DJ Kwaczo. Jeho do detailu propracované live sety se sestávají výhradně z jeho vlastní produkce. Ta vychází i na asfaltu pod hlavičkou labelu Beatbutchery.co.uk, který založili v roce 2006 se svým kamarádem DJem Mindholem. Tradičním článek line upu je na techno stage sehraná dvojice DJ Sidecar & DJ Zviry a jejich společný set ze čtyř gramofonů a dvou mixpultů nebude chybět ani nyní. Zkraje večera vám zahraje ještě DJ Unit, rezident příjemného klubíku Moje Múza a naopak na úplném konci se představí pražský DJ Reznyk, takže řeznický zástěry s sebou, bude to maso:)

Ještě než 13. listopadu vše vypukne, můžete si do žižkovského Visitor Clubu zajít na dva warm up večírky. Na Drum & bass / dubstep warm upu, který se uskuteční v pátek 30 října, vystoupí DJs: Kan-jacca, Frock a C.N.B. Techno warm up se bude kona o týden později v sobotu 7.11. a zahrají vám na něm DJs: Kwaczo /live/, Sidecar, Zviry a Wector. Specialitkou každého warm upu bude možnost si v průběhu akce koupit lístek do Abatonu za nejnižší možnou cenu pouhých 80 Kč. Pro běžný předprodej za 100 Kč můžete využít buď naši klasickou emailovou rezervaci (zde) nebo si pro lístek můžete zajíst na jeden ze čtyř „Ticket Pointů“. Jejich seznam s adresami najdete v sekci Tickets. Na místě bude vstupenka k dostání do 23h za 150 Kč, poté 170 Kč. Už brzy se rozjede i soutěž o volné vstupenky a těšit se třeba můžete také na exkluzivní sety vystupujících djs namixovaných speciálně pro tuto naší akci.

REZNYK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.