Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.touster.cz/program/details/116-Elektrabel%20Live%20!

House, Minimal, Techno


Klub Touster společně s Reznykem uspořádají v polovině listopadu večírek pod názvem Back To the Roots. Název napovídá, že se za mixpultem představí veteráni taneční hudby a to ze škatulky Techna a příjemného Houseu. Klub Touster má jako jeden z mála klubů v Praze výborný a výkonný zvuk, ale nejen to. Další neméně důležitou přednosti je velmi příjemné a dobře řešené prostředí s kvalitní obsluhou, dobře zásobeným barem a lidovými cenami. Jsou tedy splněny všechny předpoklady ke kvalitní party. Teď už záleží na Vás jakou atmosféru vytvoříte.


Elektrabel Live
Mnohým neznámá postava, ale o to více lákavější. Samotný Jeff Mills si vybral právě jeho, aby mu vydal hned několik tracků na jeho labelu 6277. V roce 2006 vystoupil Elektrabel v rámci svého evropského turné na několika zahraničních i tuzemských festivalech a dařilo se mu s jeho live vystoupeními i v klubech jako Tresor (Berlin), Pacha (Budapest) a v neposlední řadě i ve Womb Club (Tokyo), kam přijal pozvání na rezidentní noc samotného Jeffa Millse.
http://www.elektrabel.info/


Sidecar
Všestraný DJ a do jisté míry producent, avšak čistě instrumentální hudby, na české scéně působí již přes deset let. Začínal v pražském klubu Punto Azul. Byl rezidentem na první sérii techno večerů v pražské Radosti FX – Over There. Taktéž působil jako rezident na klubové techno noci Mega Club Techno v Roxy. Jeho sety jsou velmi stylově různorodé a neustále se vyvíjejí. Jeho široký záběr zahrnuje styly taneční hudby od triphopu přes house, breakbeat, drum'n'bass, techno atd.
http://klub.roxy.cz/index.php?dok=0140

Face
Pražský DJ Face, známý také pod přezdívkou Myclick, patří bezesporu mezi velké hudební nadšence a znalce. Dokazuje to jak svými DJ sety, tak spoluprací s médii jako je XMAG nebo techno.cz, kam přispívá svými recenzemi, reporty a podobně, a v neposlední řadě vysíláním na Radiu Akropolis, které je v současnosti bohužel již minulostí.
http://www.myspace.com/myclick1

Reznyk
http://www.idj.cz/rzk/

REZNYK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LENKA0064 --- 13:08:22 12.11.2009
Krucis, ja se chtela tyhle lokalite v sobotu vyhnout...