Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Das ist nicht der sprint...das ist Altona Triatlon

Sonia se Sigurdem podnikli krátký výlet do Altony, operace Kindergarten. Na proběhlé události vzpomínají neradi. V místech, jako je stínový Hamburg, je anonymita davu nevyhnutelným životním faktem. O to důležitější je každý myslící tvor, který získá tvář, jméno a ke kterému si člověk může vybudovat něco jako osobní vztah. Nemusí to být hned přítel, stačí několik společných zážitků, a v dnešních dnech obzvláště, vždyť Zweilichtige Leben je neustálý tanec na pomezí světla a temnoty a zážitky z téhle zóny spojují lidi pevněji než titanová pouta. A v tom každá, byť sebepřirozenější ztráta, přihrává toufalství a beznaději, jakoby se umírající Altona plíživě zvala do našich domácností a safehousů, i do atmosféry barů a nočních klubů se vplétá smutek lidí, kteří v tom křemíkovém pekle někoho blízkého ztratili...

O to těžší je být svědkem konce vpravdě nehezkého, jako byl ten Wolfův...

Jediní, kdo může o tom podat svědectví jsou ti, kteří byli u toho, v komentářích se k tomu snad vyjádří líp, než já, nestranný pozorovatel...


Přibližný aktuální bodycount:

Civilians(SIN): 25.000
Security&Military Personell: 398
SINless: čistý odhad: 5 - 10.000
Zweilichtige Gesindels: Wolf (KIA)

Die Aufstragsliste:

Alte Freunde
Hledám starého přítele, kterému dlužím službu a který zmizel během událostí v Altoně
Status: Urgent
Budget: Rover 2068 + tuning do hodnoty 25.000 N€ + 2 měsíční servis ve firmních garážích

Schwartzbox
Přibližně na poskytnutých koordinátech ztratil HanSec kontakt s jednou z hlídkových helikoptér. Záznam jejích posledních sekund je uložen v černé skříňce. Tak to nesmí zůstat. Detaily na chůzce.
Status:
Accepted - Team lost
Compromised - HanSec/Area Alerted
ASAP+1hod

Budget: 35.000 N€ + 35.000 N€

Pride&Property
Absolutně nehodlám tolerovat přítomnost jakýchkoliv vetřelců či pochybných individuí ve své soukromé kanceláři v Altoně. Vyčistit, uklidit, zabezpečit.
Status: Fulfilled
Budget: --------- N€

Quatzmühle
Toto zařízení je potřeba naprosto bezpečně dopravit na tyto koordináty, nainstalovat, připravit časové spuštění a zabezpečit okolí proti vniknutí.
Status: Active + 9 hodin
Budget: 50.000 N€

Kindergarten
Podařilo se nám rekonstruovat poslední část vysílání jednotky, která byla zničena při recon misi v Altoně. Na zaslaných koordinátech lokalizovali jakousi formu hnízda či továrny, kde jsou sestavovány nepřátelské jednotky. Rád bych těm sviním pořádně zatopil, ale velení zakázalo jakoukoliv dadlší akci pro velké riziko ztrát. Vím, že je trochu divný cíti osobní zášť ke strojům, ale kdyby se Vám podařilo dostat do lokality a umístit tuhle nálož, moc by se nám ulevilo. S chlapam jsme dali dohromady nějaký prachy a přemýšlel jsem, že bych potřeboval ze skladu objednat nějaký speciální vybavení, jestli mi rozumíte.
Status: Completed
Budget: 20.000 N€ + equip

Der Hundertfüsser
Získání prototypu sondy z našich laboratoří
Status: Accepted


Und das ist personel:

Dude + Walter Evak.: Koordináty a taktickou situaci za svítání má zmapovanou Sonya

Der Mord: Herr Schwartzmueller, DrM&M : Základní info o cíli a přibližné součastné lokaci má k dispozici Wolf

Das St. Christoph Stadtspital - Das "Ground Zero" Aufklärung

Die Festung:
3x Bekkant ID Passcard + Eingangs codes
1x UnBekannt Passcard

JVMLOK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TAURON --- 16:12:55 11.11.2009
Jo a abych nezapomel, ty potvory litaci v altone, nemaji radi elektriku
SHEALA --- 15:43:16 11.11.2009
Mno, musim rict ze tentokrat jsem pozila znacne silny deepweed a v zaveru boje dostala poradnou pecku, takze tez ode me necekejte zazraky.
Zacalo to zewlovanim u me v byte, kde Wolf pisel na to ze nejak blbe vidi, vylil kafe, a prohlasil, ze jeho oci jsou mizerny kus hardwaru a ze je musi nechat spravit.
Odesel tedy nekam, kde, jak ocekaval, mu ty oci spravi. Nicmene, nejak se po ceste zatoulal, proste ztratil. Tak jsem poslala ducha, aby ho hledal, dal mi misto nekde v Altone, coz bylo shodou okolnosti i blizko tzv Kindergarten, mista, kde mela svy zajmy armada. Coz znamenalo, ze pri nalezani Wolfa muzeme vzit placenou akci.
Projeli jsme armadnim checkpointem, kde Sigurd ziskal jakesi traktoru podobne vozidlo. Jsem moc rada ze vzal rizeni, bych nenasla ani vlastni ruce, natoz smer. Zato vyvolavani duchu slo podezrele dobre, povedlo se mi mimo jiny vyvolat krasneho ohniveho hada, celeho zhaveho do boje proti cemukoliv vcetne stroju a vubec, a ten ten zemni elemental co byl ze zelezobetonu, to bylo skoro na napsani diplomky. Skoda ze mam jako Major biochemii. Mno a pak jsme se ritili ulicemi altony, chvili po nas slo neco desiveho, velikeho a temneho... ale setrasli jsme to. Uz jsme se blizili cili.
Mazec, pumelenice, mnozi efektove. To, co po nas slo by teoreticky nemelo existovat, je to schopne fungovat ve vsech trech svetech soucasne. Projevovalo se to ruzne, jako nastvany barak, jako holozombie ... neco jako prisera ze starejch tridu, kdyz jeste tridy nebyli, placata, virtualni, a kurevsky vrazdomaticka. No a spiriti to celkem pwnili, a Sigurd je pwnic maximalni
Pamatuju si ze ten zemni elemental obalil do sebe nejakou priseru co po nas sla... pamatuju su sebe jak jsem obalena jinym elementalem... a pak njaka rana do hlavy, ty veci byly elektricky a prosli i pres elektrickou izolaci myho Urban Jumpsuit s izolaci proti elektrine. Jo a pak... vim ze se na me sapal Wolf, a byl "jejich" ta zlovolna inteligence ho dostala a obratila na svou stranu.
Zemrel cestne v boji. Mezitim Sigurd jeste stacil odpali EMP bombu a nejak nas dostat na traktor. Super typek. Jo a pak nas dali dohromady vojclove. Necekala bych takto ferovy lidi mezi vojskem, a vzdycky jsem si myslela ze katastrofy lidi meni k horsimu.
Tak a pokud vycistim gramaticky chyby a projevy prilisneho nadseni a deepweedu, myslim ze ve skolni rocence by si tenhle text zaslouzil jedno z prednich mist :-)
(Text je psan na psacim stroji)
TAURON --- 15:34:18 11.11.2009
jo a abych nezapomel, kdyby sme jeli kvalitnim traktorem, tak bysme na nem dojeli i zpatky
TAURON --- 15:20:07 11.11.2009
Mno abyste taky byli trosku v obraze co se odehralo, po posledni obhlidce v altone, sme s Wolfem (v blahe pamatce) dorazili k Sonye si odpocinout, Wolf odesel na schuzku a pak sme o nem ztratili vsechny zpravy, tak sme se se Sonyou rozhodli ze tedy toho Duda zachranime sami a kdyz uz teda pudem do te Altony tak sme vzali jeste jednu zakazecku, pri priprave, sem si vzpomel na sve mladi na traktoru ve svedsku, tak sme zrekvirovali opodal stojici kraksnu a vyrazili, cestou jsem se naucil celkem obstojne ridit :) No abych to zkratil, podarilo se nam dorazit na misto urceni, dle mise (Dude prijde na radu az potom), kde sme zjistili ze je tam nekde i Wolf (Jupi), ale dusxi nam prozradili ze uz mu neni pomoci, no tak sme tam nechali jakousi plombu (prej EMP...) no a vtom se na nas poradne nastval ten barak co sme v nem bezpecne zaparkovali (auto to samozrejme neprezilo) a vzali nohy na ramena, po ceste sem zase musel zachranoval Sonye kejhak (jak jinak ze). No pak sme se schovali ve sklepni krytu baraku stojiciho opodal, kde sme pockali na explozi a Wolfa, teda on prisel jeste pred explozi a malem se mu podarilo probourat se k nam do krytu, nastesti ho ta exploze trosku porouchala, panecku to kdybyste videli jak vypadal, to uz byl spis cyborg nez britvak, no pote po kratke "prestrelce" rekneme ze se da minout i z metru a dal to nerozebirejme, sem ho ve ferovym boji porazil (hehe EMP granat uidela s kyber monstrem svoje, ze) a radsi aji ritualne rozsapal holejma rukama, no pak uz si tak matne pamatuju jak tahnu Sonyu pryc a na nejakej vrtulnik co nas odtam dostal, no pak smne u vojaku trochu "nakoupili" a ted sme u sailora... Tak to by bylo asoi tak v kostce co si pamatuju