Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


http://computergraphics.cz/scifacon.htm

Sci - jako věda, Fa - jako fantazie a Con netřeba vysvětlovat

Na SciFaConu by se měly světy vědy a fantazie setkávat, prolínat, vzájemně ovlivňovat, proto zde jsou linie čistě vědecké a jen ty plné fantazie, proto tady bude řada besed i workshopů. Součástí bude i povídání o různých světech - o těch podmořských, o zajímavých státech, o virtuální realitě, kosmonautice… o magii, reálných i mýtických hrdinech a hrdinkách. A budou zde samozřejmě i čistě zábavné programy. Budete zde mít možnost naučit se hrát Go, vidět souboj robotků - zápasníků sumo… otestovat si své IQ, ale i se více dozvědět o výrobě šperků a šití kostýmů na orientální tanec… můžete zde osobně položit otázky známým osobnostem naší sci-fi literatury…, bude mít možnost nechat si dozimetrem změřit donesené předměty a zeptat se vědců z Akademie věd například na cesty do kosmu, a také cestovatelů na jejich osobní zážitky z Tibetu.

IDUNN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WIREBORNE --- 5:45:56 26.3.2008
Jen si dovolím připojit, že na SciFaConu budu participovat v panelové diskuzi o hnutí ještírků (s názvem je maličko problém o co se jedná by dnes asi nejlépe popsal pojem Duchovní hnutí, ale to je dost zavádějící, protože se samotným pojmem duše máme maličko problém. Rádi bychom to nazývali Hnutí mysli, jenomže to je zavádějící ještě více). Ještě nevím, jestli tam budu působit jako hlavní mluvčí, nebo i jako moderátor. Bylo by fajn (a hlavně košer - řekněme "rigorózní") mít jako moderátora někoho nestranného, ale obě hlavní pořadatelky conu Idunn i Rimsak jsou také členkami ještírčího hnutí, takže v tuto chvíli si ještě nejsem jist jak to vyřeším.

Každopádně se můžete přinejmenším těšit na árii "Ještírku na nebi hlubokém" v podání ještěrky Dragomiry, které bude panelovou diskuzi uvádět.

A MY SE TĚŠÍME NA VÁS !!!