Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=309488410150&view=user#/event.php?eid=309488410150

jungle, raggajungle, breakcore, dubstep party

Jungle is Massive
12.11.2009
klub Pangea - Brno
ARiES [UK]
dj, producent
jungle, dnb, dubstep, jumpup
Co-Lab / Pure Vibez
Aries je z Velké Británie a hraje a tvoří Drum & Bass, Jungle a Dubstep. Aries začínal na Breakbeat / Techno / Rave hudbě od roku 1991. Byl okamžitě vtažen do světa nových zvuků která byly úplně jiné, než jakou slýchával dřív. Ještě ve škole začal s DJingem, a založil pirátské rádio, dělal propagační akce a párty samotné. Po účasti na počátku pirátské rozhlasové scény se pomalu rozvíjí i jeho DJ kariéra, která začala opravdu vzkvétat v roce 1998 a to určitě i díky přátelství s Bennym. Společně, postupem času, založili místní kamenný vinyl shop. Postupně oba začali produkovat své tracky a s nabídkami k hraní se roztrhl pytel. Hráli jednotlivě i společně, ale hlavně hodně.
Aries & Benny byly pro rezidenty Break Thru (dříve Prosession) v Birminghamu od roku 2000 novým oběvem. Se svým novým zvukem a nápady se prosazuji s přítelem Jinx 'Above & Vedle' & 'Pure Vibez'. Aries & Benny jsou stálí a uznávaní UK dj´s a hrají na mnoha akcích po celém světě včetně Konkrete Jungle (San Francisco, USA), JUNGLE (Leuven, Belgie), Jungle Business (Bělehrad, Srbsko), Rekyl (Stockholm, Švédsko), Break Storm (Barcelona, Španělsko), Atomic Jam, (BBC 1xtra LIVE,UK), Glastonbury Festival (uk). Flashback (Londýn).
Aries dělá momentálně převážně jungle a dubstep produkci a vydává na labelech jako Calypsa, Pure Vibez, Co-Lab, atd.
http://www.myspace.com/ariesuk
http://www.ariesdubs.com
http://www.myspace.com/purevibezrecording
http://www.myspace.com/colabrecordings
http://www.colabrecordings.co.uk

JAHRiDER [CZ]
dj, mc
ragga, jungle, dnb, dubstep, breakbeat, jungletek, breakcore
Zero Rockers / LBF crew
Otec a duše Zero Soundu. Higlandský buránek, co se snaží do vesnice vozit velkej cirkus. Zakladatel Shamanic, Eco Mafie a Riddim Korps sound systemů. Bývalý vášnivý fotbalista a současný stále vášnivý ganjaman. V jeho podání můžete slyšet prakticky vše. Od ska a reggae přes dubstep, brejky, jungle a dnb až po jungletek, breakcore a raggacore. Jeho nejsilnější stránkou je však soucit s dancefloorem. Dokáže totiž okamžitě zaplnit prázdný prostor u stages nadšenými ravery. Kombinuje spousty stylů a odnoží, základem všeho jsou však ragga vocals & dub samples. Jeho sety jsou zábavné a skákavé. Jak on sám říká ´´nebaví mě hrát pro zfetovaný a přísný ravery, mnohem lepší a zábavnější je, když se Vám na parketě vlní dav krásnejch ženskejch a tomu taky přizpůsobuju svoji selekci.´´
Jahrider se v současnosti se věnuje i vlastní tvorbě. A občas se též chopí mikrofonu. Tím však jeho aktivity na poli kultury a hudby nekonči. Současně je i členem LBF crew, což je banda lidí snažící se představit českému publiku zahraniční umělce a performery. Jahrider se také amatérsky pokouší o svůj vlastní grafický styl. Dělá flyery, web design a různé jiné věci s tím spojené. Jeho heslo je ´reggae is my soul and jungle is my drive´.
http://www.facebook.com/jahrider
http://zerosound.org
http://www.lionbeatzfoundation.org

VARGAS [PL]
dj
oldschool jungle, ragga-jungle, massive
Zero Rockers / LBF crew / Syndykat
DJ, promoter a filozof amatér se silně socialistickým cítění . To je náš nejmilejší polský bratr Michal. Přestože djingem a promoterství se zabýval už delší dobu v Polsku, až v Čechách po nástupu na vysokou školu našel přesně to, co mu sedí úplně nejvíce. Aktuálně už třetí rok žije v ČR a působí v Zero Rockers a Lion Beatz Foundation.
Nezdolný obhájce oldschool soundu a amerického newschool junglu. Vášnivý zběratel a znalec těch nejzásadnějších pecek, které utvářely kdysi i teď junglovou scénu. Milovník všemožných duplates a hlavně pak těch od Chopstick. Je tedy asi předem jasné, jakýmže to asi směrem, se ubírá jeho selekce. Každý ortodoxní jungler bude skákat radostí při jeho setech, ty navíc umocňuje dokonalou technikou mixu. Na úkor většině ostatních djs, jejichž sety jsou založené na nahodilým střídání proflaklých hitů, Vargas totiž klade obrovský důraz na kompozici a dramaturgii svých vystoupení. „Djské vystoupení mělo by připomínat příběh, mít svůj začátek, vstupující průběh, kulminaci ( klidně i několik) a konec. Stejně jako tomu je u pohlavního styku. ´´Jenom tahle, mužem dostat ze své podstaty nepakovatelnou elektronickou hudbu na její správnou úroveň a vzrušit ravery bez pomoci pervntinu“ – tvrdí náš filozof Vargas.
Ale nejenom tím je znám mistr Vargas. Stejně jako Jahrider, i on je členem LBF crew v níž je nepostradatelným komunikačním článkem mezi LBF a performery z ciziny které se snaží tahle banda do ČR pozvat.
http://zerosound.org
http://www.lionbeatzfoundation.org
http://www.myspace.com/zerovargas

STRAWBERRY [CZ]
dj
dubstep, jungle, massive, breakcore
unformated crew / LBF crew
Zakladatel Z.M.E-tekk Noise Company a Unformated crew, ale také člen LBF crew a bývalý člen Zero Rockers Soundu. Aktivní dj, mezi jehož domény patří především jungle, dubstep a breakcore.
http://www.myspace.com/strawberrycz
http://www.lionbeatzfoundation.org
http://www.myspace.com/unformatedcrew

open 18h
start 20h
end 04h
entry 30czk

JAHRIDER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KEITHHSTER --- 21:16:24 29.10.2009
hmmmm