Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.myspace.com/maskaradecz

jedinečná příležitost na vlastní oči a uši vidět a slyšet Los Perdidos křtící svou novou desku na narozeninách Ma-Ska-Rude... a nejen to:o))

Hola Hoj! Ma-Ska-Rude slaví první narozeniny! V pořadí 13. koncert oslavíme společně s Los Perdidos, kteří u nás pokřtí svou novou desku. K tanci, zábavě ale i poslechu Vás přijede dále pobavit death-folkové duo Kopec šišek (ty texty musíte slyšet), ska-punkové ňadra vyvalí Kozy v Korzetu a na sezamové tyčinky zajdem s Simit tadinda susamli, překvapením je i pro nás 5. kapela - jakožto dárek k narozeninám a do rána pak rozjařený mejdan bude přikrmovat slovenský Dj Tenaten, kterého jsme nedávno mohli vidět s Mojou Rečou.

Přijďte si zaskákat!


6.11.2009 (19:00) - 7.11.2009 (5:00) CR - Praha - Chapeau Rouge live underground stageFor more info go to www.myspace.com/maskaradecz, www.bandzone.cz/fan/maskarude or www.chapeaurouge.cz

FLAUTISTAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZABIAS --- 13:25:12 3.11.2009
hele mate nejaky ukazky hudby nejak vas nemuzu najit :)
FLAUTISTAR --- 10:56:54 30.10.2009
pořadí bude takovéto, neb z Kozí strany vznil požadavek na pozdější hraní a kluci z Los Perdidos mají přesunutý termín na ČT24 úplně někam mimo(mohou tedy hrát dřív):
šišky
tyčinky
perďata
kozy

apoš řeším
DADULINEK --- 18:23:56 29.10.2009
tak co,bude pan Pepe- saxofonista opět dělat striptýz jako v Polici u Jemnice?..to se tedy těšim pánové:) Kdyby tu byl někdo z Los perdidos,tak at se mi ozve(Kozy v korzetu),ohledně pořadí a aparatury..