Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=162174209405&view=user#/event.php?eid=162174209405

dubstep, jungle, raggajungle, breakbeat partyZERO ROCKERS [CZ/PL]
dj´s, mc´s, vj´s
ragga, dubstep, breakbeat, jungle, dnb, jumpup, oldschool, jungletek, breakcore, raggacore, hardtek
Zero se začalo formovat někdy na konci roku 06 a to spojením Eco Mafie, Z.M.E-tekk a Riddim Korps sound systémů. Postupem času se různí lidé přidávali a také odcházeli a za necélé 3 roky fungování zbyl z původní sestavy Crap, Jahrider, Strawberry a Ki-Wi pouze Jahrider. Za tak relativně krátkou dobu, se to může zdát i poměrně divné, avšak intenzita a nasazení s jakou se lidi v Zeru vrhali do dobrodružství, byla v konečném důsledku zničují.
Za tu dobu se objevili na více jak 200 akcích. Z nichž většinu sami organizovali. A nebyly to akce ledajaké. Však se podívejte do archivu, stojí to za to. Určitě se sluší vyjmenovat všechny členy, kteří se na chodu Zera v minulosti podíleli, aby pak předali štafetu mladším. Začnu těmi, co v Zeru už nejsou, ale kteří byli jeho nedílnou součástí. Strawberry, Ki-Wi, kutil Aladin, badabomb Kazpa, slibotechna Flowtek a krabator Crap. Všem těm patří velké díky, všem patří i naše vzpomínky a také velký big up za to, co pro sebe, nás a havně lidi na vysočině udělali. Bez nich by Zero nikdy nebylo Zerem, tak jak ho známe dnes. Ale dost melancholie, je čas napsat něco o současnosti.
Píše se rok 09 a z původní sestavy zbyl v Zeru pouze matador Jahrider, kterého v jeho životní cestě doprovází jeho polský bratr Vargas. Ten se k Zeru přidal asi po roce jeho fungování. Společne s touto krví koluje momentalně v žilách Zera krev nová, mladá a nadějná. Tou krví jsou Kryshot, Alofog a Agressor. Younguns ze Šakalova. S nimi se nastartovala nová éra soundu, éra která čerpá ze zkušeností a toho, co zero zanechalo k tvarování. Doufejme, že tato érá bude stejně zábavná, radostná a poučná, jako byla ta před ní. Svět je zlej, originalitě pšenka nekvete, ale Zero bude vždy inovativní a inspirující, to se nikdy nezmění. Tenhle odkaz tu budem zanechával stále a nikdy z téhle cesty nesejdem.

JAHRIDER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAHRIDER --- 9:56:20 23.10.2009
KARLUSH:
je mě to jasný. jinak leták těžkej minimal. sice jsem ten podklad chtěl použít na něco úplně jinýho, ale tak k tomuhle se to hodí...
KARLUSH --- 8:06:17 23.10.2009
diky dik,ale preci jenon je to daalka...

moc se mi libi letak...
JAHRIDER --- 15:35:39 22.10.2009
nekecej a koukej balit kufry :D
MAJDUSH --- 15:29:40 22.10.2009
diku dik, ale do ostravy se mi nechce:D