Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.shadowazyl.cz/

Shadow Azyl - minimal, break, experimental
23.10.2009
Start 21:00

Shadow Azyl
Kroftova 1
Praha 5, Smíchov

Minimal, break, experimental, Milan Kroutil, Mindhole, Reznyk, Shadow Azyl, Shadow Of Kaktus, Kroftova 1, Praha 5, pátek večer, dobrá zábava, skvělá hudba, pestrá hudba, ňáky ty drynky, ňáky ty b**a, ňáky ty ženy atd. - asi takto by se dal heslovitě shrnout páteční večer, který se bude konat už zítra večer ve velmi dobře známek klubu Shadow Azyl. K poslechu a nevázanému tanci Vám zahrají dobře známí pionýři, kteří za mix pultem skoro i spí, takže o kvalitní a precizní hudební zážitek nemůže být nejmenších pochyb. Ale aby vše bylo uhlazené a dle nepsaných pravidel, tak si dovolím představit oba hosty, které si Dj Reznyk pozval.

MILAN KROUTIL (o sobe sám píše)
Milan Kroutil se narodil 1.1.1927 v malé obci Už Gorod. Otec Milana Kroutila, Milan Kroutil st., bývalý reprezentant Už Gorodu ve vybíjené a matka Alžběta Kroutilase-ová záhy rozpoznali synovo hudební nadání a koupili synovi 32. narozeninám první dudy. Hrál na ně ale MINIMÁLNĚ a radši trávil čas se sousedovic synkem Karlem Koksem, který se stal Milanovým nejvíc kamarádem a na jeho radu vyměnil dudy za kus vodovodní trubky a žábu. Celé dny se kochali kuňkáním a mlácením do trubky v pozdější době též známým jako

„hraním minimalu“ ….

http://www.idj.cz/milan-kroutil/

Ale teď už trochu vážně :)

MINDHOLE:
Narozen 14.3.1979 ve Znojmě, před svým aktivním zapojením do elektronické hudby byl ovlivňován od začátku 90. let raveovou vlnou, poté Prodigy atd. Po prvním live vystoupení v Letohradě se začal objevovat na menších a středních akcích různě po republice, s kolegou Kwaczem v Readingu založil label Beatbutchery, kde vydávají společně první 12" EP Fatback, které je následováno další deskou 4 Quarantine EP. Zde se jako hostující umělci objevili DJové Agent a Takaaki Itoh. Dalším vinylovým počinem je album "Svině na grilu EP" kde krom něj a Kwacza vydávají svůj track také DJ Spyro a Elektrabel. Mezi těmito releasy vychází Mindholovi i několik tracků na digitálním labelu Wazzotic records, remixuje tracky Karri o. a Markushe Mashura a jeden původně digitálně vydaný track dostal svou vinylovou podobu na labelu Typical Records - EP "From desktop to Disco" společně s DJs Off Pop a Soma Cruz. Mindholovu plodnou producentskou aktivitu dokládá i nejnovější vinylový počin - Strouhanka EP na Krakatit Rec., který obsahuje nevšední techno poukazující k undergroundovým kořenům.

http://www.idj.cz/mindhole/

REZNYK:
http://www.idj.cz/rzk

Flayer
http://www.idj.cz/data/gallery/40644.jpg

Web:
http://www.shadowazyl.cz/

REZNYK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LENKA0064 --- 9:25:37 23.10.2009
tak je to dneska nebo za mesic? Na letaku mas listopad ;) Ale je krásný!!