Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.myspace.com/menuevent

Na 16.října je do královehradeckého klubu La Putika připraveno další pokračování hudebního MENU, dalšího z netradičních hudebních večerů jejichž domé

Pro tentokrát bude hlavní akvizicí slovensko-české no-input mixboard duo Jack/Jack, které tvoří Aschenblond a Don Mirwald (ex Zabloudil). Vzájemným propojením dvou mixážních pultů tvoří, jak sami tvrdí, noise positive. Zvuková technika se jim stává hudebním nástrojem, pomocí kterého realizují svoje nevšední vize hudby. Jejich vystoupení jsou postavená především na improvizaci, při které vytváří bohaté zvukové krajiny hluků, drones a beatů, netušené zvukové dobrodružství digitálního echa.
Vizuálně dvojici doplňuje VJ Pitch the Glitch, který obrazově zhmotňuje jejich radikální hudební minimalizmus v kompaktní celek.
http://www.myspace.com/jackjacknoise

Polovinu djského dua MDNMC: tvoří Fuzzy Osbourne (Michal Fridrich), neúnavný nestor brněnské hudební scény a další hvězda večera. Jeho doménou je především mash-up, tedy mixování někdy zdánlivě neslučitelných skladeb. Osobité DJ sety postavené na divokém křížení všech možných elektronických stylů či profláknutých popových pecek nenechají nikoho v klidu. Hudební koncept, o kterém sám v nadneseném smyslu říká, že je „.. založen na nenávisti k hudbě“, předkládá nevšední nihilistickou zábavu.

http://www.myspace.com/fuzzyosbourne


Mladý slovenský producent Pattern Recognition alias Kabal uzavírá výčet interpretů tohoto večera. Tvořit započal v roce 2006 a jeho hudební vývoj se skrze elektronické experimenty posunul k vlastní temné vizi industriálu či reinkarnaci EBM. Svébytný temný noise jím prezentovaný je příslibem do budoucnosti. Ostatně spolupráce se slovutnějšími IDM projekty jako je např. Neurochirurgy (Ohm Plain) jsou to důkazem.

www.myspace.com/patternrecognitionsk


Více informací o této i dalších akcích i o projektu MENU na http://www.myspace.com/menuevent

MENU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.