Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://blisty.cz/2008/2/26/art39184.html

Jak se zdá, začíná jít do tuhého. Topolánek jede do USA (dělení telete?), blíží se summit NATO (pravděpodobně bude odsouhlasena záštita nad výstavbou

Nechceme být spoluzodpovědní svou nečinností za rozpoutání nové celosvětové (možná nejen studené) války? Nechceme být manipulováni do pozice slouhů žádné z mocností světa (to už tu přeci bylo, ikdyž srp a kladivo nahradily zářící hvězdy)? Nezasloužíme si mít nálepky ignorantů mezinárodního práva, lizořitců mocných a zrádců přátel a la ministersko-knížecí strategie? Chceme mít větší vliv na rozhodování o vlastních životech? Pak je třeba vyloučit čuněcí praktiky z politické reprezentace. Musíme trvat na změnách, jež povedou ke skutečné, t.j.přímé demokracii. Je načase, aby každý z nás občanů projevil osobní statečnost a vyjádřil nesouhlas s úmysly a rozhodnutími současné vlády. Společně, bez ohledu na skupinkaření, které tříští naši sílu. 15. březen 2008 je datem (ve 14,00 hodin), kdy na Hradčanském náměstí můžeme ukázat, že nejsme hrstkami roztroušených individuí. Ukázat, že nám na věcech společných záleží. Udělejte si čas - je to možná jedna z posledních možností, jak zvrátit úmysly lidí, kteří neumějí zacházet s mocí - lžou, podvádějí, manipulují s námi a zrazují nás. P.S. Násilí a vulgární slovník nechte doma. Prostě přijďte.

MUCKER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ATOMINATOR --- 3:16:25 8.3.2008
Těch vzpomínek si nevšímejte, to patří do jiného klubu. Zbytek pod tím platí :)
ATOMINATOR --- 3:15:32 8.3.2008
Pozor, přerušuji vzpomínky!

Napadlo mě, kdo bude mít zájem, udělat někdy v týdnu menší workshop k plánované protiradarové demostraci.

Vymyslel jsem např., že bychom si mohli rozpůlit pěkný kulatý meloun, vydlabat ho, pak nějak spojit dohromady a stylizovat tak, aby vypadal jako plánovaný radar.

- - -

Meloun vodníRadar XBRV rámci naší nyxácké frakce bychom potom s velkou pompou tento "radar za všechny melouny" slavnostně odkopli! ;-)

- - -