Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

25 uživatelů půjde

hledání


http://fenixcon.com/

25. mezinárodní setkání přátel a příznivců sci-fi, fantasy, hororu, komiksu, her a fantastického životního stylu.

Apokalypsy mohou být různé:

1. pro lidi
2. pro jiné rozumné tvory
3. pro zvířata
4. pro rostliny
5. pro mimozemšťany, eventuálně
6. pro bytosti z jiných dimenzí

Těchto posledně (body 2 - 6) jmenovaných si prozatím nebudeme všímat a soustředíme se pouze na obyvatele třetí planety hvězdné soustavy, v jejímž středu plane centrální hvězda, známá jako Slunce neboli Sol.

Ponecháme-li stranou posledně jmenované (viz 2 – např. delfíni, velryby, kosatky, chobotnice a další, viz 3 – např. psi, kočky a jiní domácí mazlíčci, viz 4 – např. sekvoje, stromy na Vysočině (Zeman na ně při objímání dýchá Becherovku) a jinde , viz 5 – např. Marťané, Saturňané ev. Jupiteřané, viz 6 – např. politici (nejen naši vlastní)) zbude nám tvor zvaný Homo sapiens sapiens neboli člověk rozumný. Cromžel (na počest známého barbara z Cimmerie) větší část chování tohoto tvora svědčí spíše o opaku.

Nicméně toto setkání se pokusí Vám, svým návštěvníkům, ozřejmit, co to vlastně ona Apokalypsa je. Nenechte se zastrašit, možností je skutečně mnoho a věříme, že si každá (všimněte si prosím, že, dodržujíce zásady slušného vychování, dáváme ženám přednost), každý popřípadě každé najde tu svoji.

Tolik k úvodníku respektive ke konečníku, neboť jak známo – Apokalypsa znamená pro mnohé konec něčeho, pro další pak začátek, ovšem až po tom konci.

HADATI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.