Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=139218120996&ref=mf

- PRVNÍCH 50 WELCOME DRINK ZDARMA
- DJ SOKRATES
- PROMLUVÍ DĚKAN FF - MICHAL STEHLÍK
- MÓDNÍ PŘEHLÍDKA
- FIRESHOW
- DOBRÉ CENY DRINKŮ (Pivo 25,-)

Tisková zpráva občanského sdružení CULTO
V Praze 21. září 2009

Oslavu nového školního roku má nyní i Filozofická fakulta Univerzity Karlovy

Lehký opar prázdninové pohody navrátí studentům Filozofické fakulty UK zahájení školního roku pod názvem „Párty na hradě“.

Název je příznačný, slavnostní zahájení nového studijního roku proběhne stylově v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí. Jen pár kroků od brány prvního nádvoří Pražského hradu oslaví studenti Filozofické fakulty UK nadcházející školní rok a přivítají nováčky z prvních ročníků. Ačkoliv se zdá, že akce je v každém směru zasvěcena vysokoškolským studentům dané fakulty, jsou na ni vítáni všichni, kteří budou mít chuť a náladu se dobře pobavit.

„Naše motivace je jasná, oslavy nového školního roku mají na jiných fakultách velký ohlas a pochopitelnou myšlenku. Filozofické fakultě podobná plošná akce doposud chyběla, ačkoliv prostor pro ní určitě je. Nyní máme spoustu práce se zařizováním prvního ročníku, ale do budoucna chceme z oslavy vytvořit společenskou událost, která bude mít širší zásah, než pouze studenty. Možná se nám toto přání podaří vyplnit už letos,“ říká Tomáš Gavlas, organizátor akce a zakladatel občanského sdružení CULTO.

Program načne DJ Sokrates, který své umělecké jméno i repertoár zvukového doprovodu přizpůsobil tématu akce. Na vlně populárních i alternativnějších kousků provede hosty večerem, na kterém se představí značky Annalog a Akari s netradiční módní přehlídkou. Novinky z prostředí módy vystřídá fireshow a tombola o ceny od sponzorů. Děkan FFUK PhDr. Michal Stehlík, Ph. D. si v pravý čas vezme slovo, aby po formálním zahájení školního roku v budově fakulty znovu požehnal všem studentům.

Občanské sdružení „Culto – asociace kulturních otázek“ vzniklo v dubnu roku 2009 z iniciativy studentů magisterského oboru teorie kultury za účelem aplikace znalostí v praxi a zejména zapojení širší veřejnosti do problematiky. Hlavními prioritami je šíření myšlenek kulturního relativismu a informování veřejnosti o rozmanitosti a jedinečnosti světových kultur, nutnosti akceptování plurality společností v moderní Evropě, snaha předcházet projevům xenofobie a rasismu, které mohou destabilizovat integritu a stabilitu naší společnosti.

Poděkování partnerům a sponzorům akce: FFUK, Jägermeister, Red Bull, Divadlo v Dlouhé, Coffee and Tea, Bikez.cz, MOLOKO ateliér, Martinický palác, Studentská rada FF

MIGHT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MIGHT --- 15:53:51 22.10.2009
Organizačně akce proběhla bezproblémově! :)
EKSRR --- 11:18:45 16.10.2009
dekan byl nachcanej! kupodivu nechtel pristoupit na muj navrh, aby se moje magisterske studium resilo jako v plzni)))))
POTHEAD_ --- 14:51:02 12.10.2009
mhehe, děkan pokračuje ve vytváření image debila :D

Mgr. PhDr. bych si fakt nikdy nenapsal
EKSRR --- 23:07:23 11.10.2009
byl sem jednou v tehle prostorach na party a s ohledem nato, ze na facebooku se "ucastni" neco kolem 400 lidi, si dovoluju tvrdit, ze to bude organizacni pruser.. ale jako podivam se tam))