Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


nejsme již nadále ochotni přihlížet stále se zvyšující komercionalizaci alternativy...

přátelé cyklisti,
chodci, alternativci -

nejsme již nadále ochotni přihlížet stále se zvyšující komercionalizaci alternativy... stále častěji vídáme loga nadnárodních korporací, které mnohdy stojí za útlakem a vykořisťováním lidí v jiných částech světa, na akcích, které jsou zaměřeny na nás, lidi s myšlením kritickým a nadvládu peněz a korporací neuznávajícím.

je nám zle z těchto pokusů vetřít se do našich životů. ano, samozřejmě, i my žijeme v konzumním světě řídícím se zákony "točících se peněz", ale tuto svojí roli jsme si nezvolili - byla nám přidělena. i proto jsme příznivci alternativního proudu, myšlení a tendencí. s korporacemi, jež dělají svět takovým, jaký je, se přátelíčkovat nehodláme a nebudeme!! samotný fakt, že používáme výdobytky této civilzace přece neznámená, že výrobce a jejich loga, ty novodobé modly konzumního post-náboženství, budeme nosit na svých tričkách a čepicích a pod jejich jménem pořádat svátky a oslavy naší svobody... hanba těm, co říkají, že je to všechno jedno a že veškeré snahy jsou stejně marné... my se nevzdáváme.

naposledy nás zasáhla spoluúčast nadnárodního molochu vodafon na velké podzimní cyklojízdě. odmítáme jejich hru na "mobilního operátora na naší straně". odmítáme jejich líbivé slogany a bláboly na webových stránkách.

ano, samozřejmě, přejeme si prahu průjezdnou pro cyklisty, omezení automobilové dopravy v centru města (a automobilismu obecně) a nové cyklostezky a chodníky pro pěší chodce, ale nehodláme náš "boj" vést pod zástavou firmy vodafon.

DOST PARAZITISMU NADNÁRODNÍCH KORPORACÍ!!!

VRAŤME ALTERNATIVU LIDEM!!!

BOJUJME PROTI DIKTATUŘE PENĚZ & KORPORACI!!!

TENTOKRÁT BUDOU ULICE JENOM NAŠE...

sraz 20.9.
ve 14:00
na náměstí míru
co nejdále od praporů vodafon...

v moment, kdy vyrazí hlavní peloton, vyrazíme i my. naším vlastním směrem. protože my tentokrát budeme reprezentovat pravou alternativu - nikoliv hlavní proud...

celá naše jízda se uskuteční ve vší počestnosti a s dodržováním pravidel silničního provozu. nedejme policii žádnou příležitost nás zastavit...

RECLAIM THE CITY / RECLAIM THE STREETS

FRED
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.