Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.wkc.cz/showthread.php?p=273352#post273352

raggajungle / jumpup / dnb party

Sokol Slide IV

Připravte se na 14.11.2009!!!
Po půl roce tu máme další díl velkolepé drum and bass-ové noci zvané SOKOL SLIDE , která proběhne v restauraci Sokol v Petřvaldě u Karviné.
Jako headliner zahraje Djane SOS, která vám přijede naservírovat až z Anglického Cinderfordu pořádné funky, dancefloor a okoření to liquid drum and bass-em.
Jako předskokani budou kluci z Vysočiny JAHRAiDER a AGRESSOR hrajíci za Zerosound Rockers. Od nich se těšte na smršť Reggea a Junglu. Z Haviřovské Audiobush crew dorazí zahrát DJ Dareen. Za místní PTW crew podpoří Dwang. Chybět nebudou ani Cooldy a Humanmachine, kteří reprezentují ructuc.cz.
Prvích 50 obdrží dárek.


14.11.2009 - KD Sokolovna - Petřvald u Karviné


special guest from England
SOS / Twisted Systems / VoomRadio.com / UK
----------------------------------------------------
Jsem Dj-jem asi 10 let, vždy jsem milovala hudbu a vyrůstala okolo ni. Když jsem byla v mým raným mládí začala jsem se dostávat do rave scény, hlavní vliv na mě měli lidi jako jsou Aphrodite & Micky Finn. Když mi bylo asi 16, začala jsem chodit do klubu a navštěvovat párty a pak to bylo, začala jsem si uvědomovat, že jsem chtěla být DJ.
Když mi bylo 18, věděla jsem že chci být DJ, koupila jsem si Technics 1200s a začala míchat. Asi po 6 měsících praktikování jsem nakonec zvládla umění míchaní, byla jsem \ 'DJ \'! Začala jsem hrát hard house a trance, ale když jsem zjistila, že Drum and Bass je snazší a má více zvuku, tak jsem se přestěhovala. Chtěla bych svůj styl popsat jako funky, liquid drum and bass, který vás dostane nahoru k tanci. V březnu roku 2003 jsem šla na univerzitu Glamorgan, a během té doby jsem udělala první DJ set na Drum and Bass-ovo Hip-Hop-ové noci v hospůdce která se nazívala Scream, pak jsem se začla ukazovat v univerzitní radiové show a hrála po boku Adama F na Clwb Ifor Bach v Cardiffu. V roce 2001 jsem uspořádala svou vlastní noc s názvem Bad Influence, ukázala se být uspěšná a byla šílená, ale bohužel se změnil majitel a nový pronájimatel nebyl moc na naší straně, že pry párty zvířat!! A tak v roce 2003 se zrodil Twistedsystems, který je složen ze mě a 4 dalších Djs - Caine, Swampy B, Shrapnel a Bob Symthe, mezi námi se hraje v rozsahu breaks drum and bass a techno. Hostili jsem řadu špičkových nocí v hospodách, halách, klubech a tmavých lesích. Velký podíl má také djtutor, který mě přidal na webové stránky. Díky uvedení video mixu na youtube a vstupu do různých kombinací soutěží získávám 8. místo v mezinárodní soutěži DJ. V listopadu získala ocenění za 1. místo na Ministry Of Sound radiu za 10 minutový DJmag mix. Je mi 28, příchází můj 3 poslední úspěch na Drum and Bassov-é scéně - Random Concept / ASR dj finále.

JAHRIDER / Zero Rockers
Otec a duše zero soundu. Higlandský buránek co se snaží do vesnice vozit velkej cirkus. Zakladatel Shamanic, Eco Mafie a Riddim Corps sound systemů. Bývalý vášnivý fotbalista a současný stále vášnivý ganjaman. V jeho podání můžete slyšet prakticky vše. Od ska a reggae přes dubstep, brejky a jungle, až po breakcore a raggacore. Základem jsou ovšem ragga vocals & dub samples. V současnosti se věnuje i vlastní tvorbě. A občas se též chopí mikrofonu. Tím však jeho aktiviti na poli kultury a hudby nekonči. Současně je i členem LBF crew, což je banda lidí snažící se představit českému publiku zahraniční umělce a performery. Jahrider se také amatérsky pokouší o svůj vlastní grafický styl. Dělá flyery, web design a různé jiné věci s tím spojené. Jeho heslo je ´reggae is my heart and jungle is my move´

AGRESSOR / Zero Rockers
Řidič ten tvrdej chleba má. A Agressor je ten, bez kterého by to asi nešlo. Hlavní dopravce a řidič naší bandy. Samozřejmě je to ale také dobrý dýdžej a občasný MC. Jeho styl není pevně chrakteristikovatelný, ale jasně v něm můžeme cítit vlivy jak oldschool, tak newschool jungle. Jeho mixy jsou energické a rychlé. A jelikož má vše ještě před sebou, můžeme se od tohoto chlapíka za pár let dočkat zajímavých věcí.

DAREEN /Audiobush
DWANG /ptw crew
COOLDY /ructuc.cz
HUMANMACHINE /ructuc.cz


2x barr /// green laser /// 15kW sound


LINE-UP

20:00-21:30 - Dwang
21:30-23:00 - Cooldy
23:00-00:30 - Dareen
00:30-02:30 - Jahrider vs. Agressor
02:30-04:30 - SoS
04:30-06:00 - Humanmachine

info + bia headlines djs naleznete na http://ructuc.cz

setíky k poslechu:
http://odeo.com/episodes/24781527-Dn...-Mix-By-DJ-Sos
http://voomradio.com/drum-bass-mixed...by-dj-sos.html

JAHRIDER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.