Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


www.apokalypsa.eu

podtitul akce: 10 Years Anniversary
Pořadové číslo: 32

Co všechno jste prožili za posledních deset let? Hodně významných chvil, pár neopakovatelných zážitků, spoustu všedních dní. A pokud jste propadli kouzlu elektronické hudby a tanečním rytmům, určitě jste zažili i Apokalypsu. Tato party dozrála po deseti letech v největší a nejrespektovanější pravidelnou halovou akci nejen v Česku, ale v celé střední Evropě. Jedenatřicetkrát se opakovala atmosféra napětí, příběhu a především nespoutané a nekompromisní energie, kterou křičícím lidem vždy servírovaly špičky svého oboru. Na pódiích Apokalypsy se během desetiletí vystřídal nespočet DJs a live projektů ze všech koutů světa. A ti, kteří díky úspěchu u publika dostali šanci zahrát znovu, se vždy s nadšením vraceli!

Po deseti letech nastal čas na velkou změnu. Apokalypsa míří do speciálně vybudované party-arény, kterou skýtá prostředí supermoderního pavilonu P na brněnském výstavišti. Co se nemění, je maximální důraz na zábavu a zážitek pro partypeople a snaha ukázat to nejlepší a nejzábavnější ze současné světové technoscény. A protože velké výročí je třeba dokonale oslavit, čekejte skutečně propracovaný příběh, který nás provede celou nocí nejen za pomoci elektronické hudby, ale i designu, multimediálních postupů a těch nejbláznivějších nápadů pod taktovkou inovátorů na poli zábavy.

Celkem patnáct hodin budou trvat oslavy deseti let Apokalypsy. Během nich se představí čtyři tématická dějství, čtyři příběhy, které se navzájem prolínají, aby společně vytvořily dechberoucí atmosféru, kterou umí jedině Apokalypsa. A tentokrát doopravdy zažijete skutečnou Apokalypsu! Na vlastní kůži poznáte ničivou sílu čtyř živlů - ohně, vody, větru a země. Propracovaná show vás vtáhne do dějišť světových katastrof se vším všudy - slabší povahy se možná budou bát! Ale tohle všechno je pořád mejdan, i když šílený a ulítlý - takže garantujeme, že všechno dobře dopadne a vám nezbude nic jiného než se vždy s novou chutí vrhnout do tance a oslavovat fakt, že jsme společně na velké párty a je nám skvěle! Na správných narozeninách nesmí chybět překvapení a protože oslavencem jste vy - lidé, kteří po deset let tvoří Apokalypsu - nemůžeme vám hned prozradit úplně všechno. Nedá ovšem příliš velkou práci předpovídat, že tato noc bude nezapomenutelná!

Deset let Apokalypsy s deseti tisíci fanoušky.

Již nyní je o 10ti letou Apokalypsu velký zájem! Všem fanouškům, kteří vědí, že nebýt na této Apokalypse by byla velká chyba, proto doporučujeme, aby si svůj lístek zakoupili co nejdříve, ušetříte si tím peníze, které pak můžete využít přímo na akci! A kdo si chce Apokalypsu užít jako opravdový král s VIP servisem, má možnost premiérově zakoupit VIP Deluxe vstupenky. Tak vybírejte!

Ceny vstupenek:

01.05.-01.09.2009 339,- VYPRODÁNO
01.09.-01.10.2009
499,-
01.10.-20.11.2009
599,-
VIP Deluxe*
999,-
Pokladna (na akci) 699,-/ 27 €

ANYSEK_
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DESTROYER --- 23:01:57 16.11.2009
22:00 - 23:30 UMEK
23:30 - 01:30 COLLABS 3000 LIVE
01:30 - 03:00 KEN ISHII
03:00 - 04:15 SURGEON
04:15 - 05:30 ELTON D LIVE
05:30 - 07:00 OBI & LUKAS
07:00 - 08:00 JASON LITTLE