Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.visualworkshop.cz/

Rozsahem i obsahem ojedinělá akce, zaměřená na techniky a postupy komerční vizuální tvorby na profesionální úrovni.

Pětidenní workshop rozdělený do tří bloků – každý se zaměřuje na jednu ze tří klíčových disciplín vizuální tvorby – storyboardy a ilustrace, digitální ilustrace a vizualizace a fotoprodukce a následná postprodukce.

První, jednodenní blok A nabídne dopoledne zaměřené na kreativní management a odpoledne věnované tvorbě komerčních storyboardů. Celým dnem vás provede Vladimír Strejček, zakladatel špičkového ilustračně-kreativního studia DRAWetc. Dozvíte se, jak se o sebe postarat v obchodní rovině, jak správně postupovat v komunikaci s klienty a také to, jak jsou ze stran reklamních agentur nastavené mantinely pro spolupráci. Storyboardová část bloku vám pomůže zorientovat se v postupech výroby a technikách tvorby storyboardů, jednoduše řečeno vás naučí, jak udělat pro danou zakázku ten správný storyboard.

Druhý a třetí den workshopu, blok B, bude věnován technikám a postupům v komerční vizuální tvorbě, a to pod taktovkou Tomáše "Temüjin" Müllera, lídra české scény digitálních vizualizací. Dozvíte se všechny potřebné informace o používaných technologiích a postupech při propojování jednotlivých vizuálních technik. Uvidíte konkrétní realizace fotomontáží, digitálních airbrushí, mattepaintingů a concept artu. Přednášející názorně odkryje knowhow, které uplatnil při práci na reklamních vizuálech nebo ve filmovém průmyslu.

Závěrečný dvoudenní blok C je specializovaným kurzem pro fotografy. Tvůrčí tandem Vašek Širc - Tomáš "Temüjin" Müller vás naučí, jak pomocí špičkové fotopostprodukce vyždímat z fotografie maximální efekt. Osvětlí postupy při realizaci náročných fotografických projektů – účastníci tohoto bloku dostanou kompletní praktický návod na průběh projektu, včetně focení v exteriéru. Perličkou bude poslední den věnovaný retuším, fotomontážím, úpravě gradingu, tonalitě a finalizování fotografie. Přednášející sdělí užitečné rady, triky a zkušenosti.

Na konci každého dne workshopu se posluchači budou moci zeptat na vše co je k danému tématu zajímá. Každý posluchač pak obdrží edukativní DVD z modulů, kterých se zúčastnil.
Místo konání workshopu:

Studijní a informační centrum České zemědělské univerzity (SIC ČZU)
Kongresový sál

Kamýcká 129, Praha - Suchdol
www.sic.czu.cz

MERAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.