Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

21 uživatelů půjde

hledání


http://www.crossclub.cz/

Nevelké promítání tří filmů v příjemném prostředí kavárny klubu cross.

neplačte. prosím.

doprovodný program k večeru v kavárně. studentská vzdělávací projekce.
k určitému tématu či žánru je vždy odbornou porotou složenou z předních odborníků na vkus (plus má jedna holka diplom z hygieny a zdravý výživy) vybráno několik málo filmů, jenž stojí za pozornost. Volba pro tento týden, s tématem tématasounahovnonechámetonanyxácích je:

17:30 Byl jsem při tom / Being There USA, 1979
http://www.csfd.cz/film/21144-being-there/ English Version, české titulky
Je pan zahradník prostým zahradníkem, nebo nejmoudřejším člověkem, který po Ježíšovi samotném kráčel po zemi? Celý život neznal nic než svou zahradu, a když z ní vykoukne ven, je pro něj zahradou celý svět. Lákat by vás měl vynikající Sellers, ale také šance vidět od Ashbyho něco jiného než ultimátní oplodňovák Harold & Maude.20:00 Smoke USA, 1995
http://www.csfd.cz/film/13948-smoke/ English version, české titulky
V Keitelově obchůdku s tabákem se pohybují samí zajímaví lidé. Tak zajímaví, že se o nich wayne wang rozhodl natočit film. Pomalý, ale našlapaný snímek, ze kterého dýchá new york, kubánské doutníky.. A pár obyčejných životů.22:15 Killer / Die xue shuang xiong HK, 1989
http://www.csfd.cz/film/9849-killer-die-xue-shuang-xiong/ English version, české titulky
Zapomeňte na muzikály, matrixy.. zapomeňte i na balet, choreografii lepší než John Woo nemá snad ani Kim čong il na svých spartakiádách. Jako ve spoustě jiných filmů (z nichž nejznámější bude asi ten o obtloustlém černém úchylovi, který cpe zmrzlinu na lavičkách do malých děvčat), i tady se podíváme na příběh nájemného zabijáka, který z nějakého důvodu začně vadit jeho zaměstnavatelům. Ve filmu, který se po první půlhodině ani nenamáhá brát divákovi dech - ovšem jen proto, že předpokládá nejpravděpodobnější scenérii, ve které divák už nedýchá.
Chci říct, do prčič. Tenhle biják má všechno. Lásku, exotiku, hudbu, bouchačky a dialogy u vzájemných čumdohlavně. To prostě nesmíte minout.0:00 prostor pro pláč nad ernestovým biokáfem.

vstupy jsou zdarma.
Filmy jsou (skoro) vždy v původním znění z titulky - pokud máte nějaké cizojazyčné přátele, kterým se kultury nedostává, vezměte je s sebou! Třeba někoho, kdo mluví tou hongkongskou hatmatilkou.
Mezi filmy jsou vždy minimálně desetiminutové přestávky, které by měly stačit ke zbavení se a opětovnému doplnění tekutin.

S killerem nestíháte moc denních spojů. Ale greenpeace se zaručuje, že toho nebudete litovat.

úvodní supervzdělávací proslovy asi nebudou. nabízeli jsme to všem velkejm zvířatům - od spílberga po toho mašínovce, co dělá ve státech taxikáře, ale nikdo se nechtěl ani pokoušet. bylo mu jasný, že všichni budou hrdelně plakat a nebude mít cenu mluvit. jo, a bergman byl mrtvej, to bylo dobrý faux pas, haha, zvedla to jeho dcera...

ERNEST_GASKIN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BARONFRITZ --- 15:35:11 11.8.2009
jééé being there!
ERNEST_GASKIN --- 3:27:19 11.8.2009
kdo ste se zúčastnili anebo chtěli, ale jste z nějaký vesnice nebo jste líný zajet pár zastávek metrem, prostě chcete ty filmy z minulýho měsíce... věnujte pozornost tunhlectomu.
[ ERNEST_GASKIN @ CROSS CLUB music film divadlo klub křižovatka ]