Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


http://www.crossclub.cz/

Nevelké promítání tří filmů v příjemném prostředí kavárny klubu cross.

doprovodný program k večeru v kavárně. studentská vzdělávací projekce.
k určitému tématu či žánru je vždy odbornou porotou složenou z předních odborníků na vkus (plus má jedna holka diplom z hygieny a zdravý výživy) vybráno několik málo filmů, jenž stojí za pozornost. Volba pro tento týden, s tématem tématasounahovnonechámetonanyxácích je:

18:00 Samuraj Fr, 1967
http://www.csfd.cz/film/32498-samuraj-samourai-le/ French Version, české titulky
Delonovi to nejen sluší v baloňáku, umí i střílet. A to tak dobře, že střílí pro mafii. Jeden z kontraktů se mu ale nepovede, a tak po něm jde nejen mafie samotná, ale i policie. Těm všem bude unikat jen s krátkými přestávkami na úpravu účesu.20:00 Volný pád / Falling Down USA, 1993
http://www.csfd.cz/film/8221-volny-pad-falling-down/ English version, české titulky
Michael Douglas má zase pech. Život do něj kope jako do psa a navíc uvízne v zácpě, je mu horko a nemá na telefon...22:15 Přepadení 13. okrsku / Assault on Precinct 13 USA, 1967
http://www.csfd.cz/film/1312-prepadeni-13-okrsku-assault-on-precinct-13/ English version, české titulky
Tenhle chlap má prostě smůlu. Na jediný den ho přidělí do právě zavírané policejní stanice, aby tak nějak pohlídal všechno harampádí, co ještě nebylo odstěhováno. Nedaleko se porouchá autobus plný vězňů, a aby toho nebylo málo, přiběhne tam stařší muž, sdělí, že ho někdo sleduje.. a omdlí. Ale znáte to. Jednoho smůla, druhého štěstí. Smůla tohoto sympatického policisty je pro nás štěstím, protože nám to dovolí sledovat carpentera, jednoho z mistrů napětí, v celé jeho kráse.
Při premiéře v USA se šest lidí udusilo popkornem a tři umřeli na infarkt. Ale ti by umřeli tak i tak, protože akorát žrali hamburgry a dělali prd.vstupy jsou zdarma.
Filmy jsou (skoro) vždy v původním znění z titulky - pokud máte nějaké cizojazyčné přátele, kterým se kultury nedostává, vezměte je s sebou!
Mezi filmy jsou vždy minimálně desetiminutové přestávky, které by měly stačit ke zbavení se a opětovnému doplnění tekutin.

poslední film by měl končit čtvrt hodiny před půlnocí. poslední denní linky stihnete, i kdybyste měli ležet na zemi a odstrkovat se jazykem.

úvodní supervzdělávací proslovy určitě už zmákne nějakej mástr, páč na to budem mít dost času. carpenter chtěl přijet, ale je celej zabranej do ničení svý filmařský reputace a i kdyby měl čas, nemůže dělat nic smysluplnýho, přece.

ERNEST_GASKIN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BAJAJA --- 13:02:00 20.8.2009
Jako naprostymu uchylovi se mi to naprosto libilo: ) Prekvapil me tak malej pocet lidi na posledni film, asi zapracoval u tube O_o Assault on Precinct 13 bylo rozhodne becko, ale stalo to za to; )
ERNEST_GASKIN --- 3:27:07 11.8.2009
kdo ste se zúčastnili anebo chtěli, ale jste z nějaký vesnice nebo jste líný zajet pár zastávek metrem, prostě chcete ty filmy z minulýho měsíce... věnujte pozornost tunhlectomu.
[ ERNEST_GASKIN @ CROSS CLUB music film divadlo klub křižovatka ]