Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.crossclub.cz/

Nevelké promítání tří filmů v příjemném prostředí kavárny klubu cross.

doprovodný program k večeru v kavárně. studentská vzdělávací projekce.
k určitému tématu či žánru je vždy odbornou porotou složenou z předních odborníků na vkus (plus má jedna holka diplom z hygieny a zdravý výživy) vybráno několik málo filmů, jenž stojí za pozornost. Volba pro tento týden, s tématem tématasounahovnonechámetonanyxácích je:

17:30 Brubaker USA, 1980
http://www.csfd.cz/film/7826-brubaker/ English Version, české titulky
Do otřesného vězení přijíždí autobus s novými vězni. Jeden z nich je nejen podezdřele podobný Sundance Kidovi, ale je taky dost zvídavý...20:00 Ve spárech jakuzy / Brother USA/JAP, 2000
http://www.csfd.cz/film/33842-brother/ English/Japanesse version, české titulky
Anikimu se nelíbí změny v jakuze a náležitě to dává najevo. Když se o něj začnou neblaze zajímat ostatní gangy, jeho ho odklidí do L.A. za bratrem. Ten je pouličním překupníčkem s drogami bez větších ambicí... což není pro Anikiho, odchovaného v jakuze, dost.22:15 Umírání za dlouhého dne / Long Day's Dying UK, 1997
http://www.csfd.cz/film/106239-umirani-za-dlouheho-dne-long-days-dying-the/ český dubbing
Parta britských výsadkářů se ocitá ve svízelné situaci - byli vypuštěni špatně a nacházejí se v neznámé krajině. Nejen, že sami neví, kde jsou - neví to nikdo, a tak pro ně pohyb na jednu stranu znamená, že je zastřelí němci, kdežto pohyb na stranu druhou, že budou postříleni vlastními krajany. Už je to několik dní, co velitel odešel na průzkum a dosud se nevrátil...vstupy jsou zdarma.
Filmy jsou (skoro) vždy v původním znění z titulky - pokud máte nějaké cizojazyčné přátele, kterým se kultury nedostává, vezměte je s sebou!
Mezi filmy jsou vždy minimálně desetiminutové přestávky, které by měly stačit ke zbavení se a opětovnému doplnění tekutin.

poslední film by měl končit čtvrt hodiny před půlnocí. poslední denní linky stihnete, i kdybyste měli ležet na zemi a odstrkovat se jazykem.

úvodní supervzdělávací proslovy budou protentokrát improvizovány nějakým čičmundou, kterýho budem muset narychlo sehnat. původně měl vystupovat ivan obložnikov, ale odjel narychlo opravit svůj plynovod. vašek kotěnhoul, kterého znáte z předposlední projekce si zase (prý) zlomil penis, a tak nemůže ani chodit. ale stejně kecá. o co by si to asi tak měl jako zlomit, he? si určitě naplánoval, že si dá maraton nějakých supergrindcore zombiefilmů, bude žrát krekry a číst timesy na záchodech a nechá nás v tom dusit. bastard.

ERNEST_GASKIN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ERNEST_GASKIN --- 16:01:47 12.8.2009
ok, krize zažehnána ;)
ERNEST_GASKIN --- 15:12:48 12.8.2009
mám nějaký trable se sauce. očividně je k nesehnání rip brubakera, ke kterýmu by šly titulky.. napřesdržku. možná budu muset pozměnit program. dozvíte se cca do hodiny.
ERNEST_GASKIN --- 3:26:58 11.8.2009
kdo ste se zúčastnili anebo chtěli, ale jste z nějaký vesnice nebo jste líný zajet pár zastávek metrem, prostě chcete ty filmy z minulýho měsíce... věnujte pozornost tunhlectomu.
[ ERNEST_GASKIN @ CROSS CLUB music film divadlo klub křižovatka ]