Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://arsmorta.org/

VLADIMÍR HIRSCH + ANHEDONIA

Vladimír Hirsch (*3. července 1954, Benešov u Prahy) je český skladatel, zakladatel tzv. integrovaného hudebního pojetí, polyinstrumentalista (klávesové nástroje, bicí nástroje, zpěv) a vedoucí osobnost několika avantgardních souborů a projektů (Aghiatrias, Skrol, Zygote), spojujících soudobou vážnou hudbu s hudbou dark-ambientní a industriální. Je autorem široké řady konceptuálních prací (tematická alba, symfonie, suity, koncertní skladby, mše, atd).

 http://www.myspace.com/hirschvladimir

 

Anhedonia v současné době dvoučlené uskupení (Vojtěch Smetana - zvuk, Lukas Shiva - visuals) pohybující se na pomezí experimentální elektroniky a ambientu, spadající do skatulky IDM. Předloni u Aliens Records vydané debutové album Destructive Forces bylo velmi dobře přijato. S respektem se hovoří i o živých vystoupeních, které podtrhuje vizuální složka. Takto zkombinovaný celek slibuje posluchačům/divákům nevšední emoční zážitek.

http://www.myspace.com/anhedoniacz

 

_______________________________________________________________________________

Prostor SKUTEČNOST se nachází ve sklepeních pod hostelem Czech Inn, Francouzská 76, asi 50 metrů nad zastávkou Krymská (druhá od zastávky Náměstí Míru směrem do Vršovic) tramvají 4, 22 a 23.

 

 

 

 

 

LUKASHIVA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.