Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


http://www.czechit.org

Drumandbassová noc CZECH IT s UK djs!

CZECH IT B-DAY SPECIAL
Pátek 10.7.2009
Matrix klub - Koněvova 13, Praha 3 - Žižkov

Na letní CZECH IT přijede Blame, Nookie a Mc Five Alive!

Nedoufali jste, že si o prázdninách užijete slavné drum & bassové legendy a zahraniční DJe pěkně v klubu? Za hvězdami nemusíte jezdit na open airy, akce Czech It vám nabídne line-up snů: 10. července se v Matrixu předvedou Blame, Nookie, The Padge a mnozí další.

Anglie, kolébka drum & bassu, má mnoho odrazových můstků, bez kterých by tento styl nebyl v rozkvětu, v jakém se posledních pár let nachází. Jedním z nich je i vydavatelství Good Looking Records, jež založil LTJ Bukem a na jeho rozjezdu se podíleli právě headlineři akce, Blame a Nookie. Blame, majitel vydavatelství 720° Records, se neproslavil jen spoluprací s LTJ Bukemem, ale zařadil se i do diskografie gigantů jako Moving Shadow a Metalheadz. Momentálně úspěšně remixuje i MTV hity; naposledy pecku David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over, která v současnosti okupuje první místo britské hitparády. Mezi jeho největší zářezy patří Stay Forever nebo Solar Burn. I Nookie je odkojen legendární značkou Good Looking a patří mezi pardály, kteří začali vydávat drum & bass již před více než 15 lety. V roce 2005 si založil vlastní vydavatelství Phuzion, které tlačí příjemný liquid funk a posouvá ho velmi zajímavým směrem. The Pedge byl na přelomu tisíciletí Blameovou pravou rukou a parťákem v projektu K.O.P.T., pak se ale na dlouho odmlčel. V posledních 3 letech se znovu přihlásil o slovo a vydal release na Dread a společně s Blamem velký hit Avalon pro Hospital.

Nebyla by to pořádná kalba, aby se na ní nepředstavil kvalitní MC - mikrofon proto ovládne Five Alive - drobný ale naprosto nezničitelný MC, který odjakživa citlivě dotváří atmosféru Nookieho setů. Na akci se dále představí úletář Barrington z britského města Hitchin, který má rád vtípky, filmy, televizi a rád by potkal ženu - výherkyni 35miliónů liber v loterii. Dále se dočkáme do drum & bassu maximálně zapáleného DJe s pseudonymem Concrete. Před lety začínal na pirátských rádiích a díky své píli a umu se vyšvihl do první ligy a hraje na všech nejdůležitějších britských akcích. Z Itálie pak dorazí Nuz_D z partičky Underganda, v Čechách již známý díky mejdanům Drumstation nebo Drum Affection.

Šest zahraničních DJů a jednoho MCho v line-upu doplní identický počet tuzemských borců. V první řadě se představí Drumandbass.cz reprezentanti: P.no na akci oslaví své narozeniny a předvede typicky rozjetou show. Od Beasta 67 lze čekat variabilní selekci, jak je u něj dobrým zvykem, C.N.B si pak připraví temnější a techstepem prošpikovanou nálož. O skákavé jump up rytmy nebude nouze od Sayuze, o veselí na parketě se dále postarají Tons, hlavní hvězda večera, a Krops; s mikrofonem v ruce bude DJs doprovázet MC Decker.

Obrovskou kopu skvělých DJs a MCs dostanete za neuvěřitelnou cenu: do 22:00 můžete do Matrixu na tento parádní line-up zajít za 30,- Kč, poté zaplatíte 80,- Kč. Start ve 20h.

www.czechit.org

TONS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MEDAN --- 22:09:22 9.7.2009
no popravde koncit v patek v jednu a jit domu spat... to nechapu :o))
SAYUZ --- 21:32:32 9.7.2009
MAJKL09: To není omluva, mejdan je minimálně do 5ti :)
MAJKL09 --- 14:24:33 9.7.2009
do jedný makam tak asi ne..
OZONE --- 12:57:53 6.7.2009
kdo nejde je pica!!! :)
SCRATCHMONA --- 20:08:43 3.7.2009
thanks za pozvánku, ale jsem v Chorvatsku:)
DECKER --- 19:47:53 3.7.2009
jé á:))
LENGYANG --- 11:30:11 3.7.2009
priste panove, jsem do 12 ve varech