Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.rafanda.cz/?page=program&i=74

Opět se vrací Ahonz + Peejay s jejich projektem Deep Structure. Tentokrát se spešl head-linerem z Ruska!!

V posledních týdnech se poměrně viditelně skloňovalo jméno ruského dje žijícího v Praze, který si říká Sintez. Ačkoliv nešlo o promyšlené pr, což nám můžete i nemusíte věřit, v jednom se názory na tohoto mladého producenta shodují: Kvalita jeho dingu i produkce, kterou si můžeme poslechnout v ukázkách na jeho myspacu je veliká. Sintez, vlastním jménem Sergei Solodyankin, ji představil v prvním partu  svého nového Promo mixu. Jak popsat v jedné větě Sintezův styl? Ačkoliv to sám nemá rád a zaníceně prohlašuje, že má a dál rozpracovává svůj vlastní zvuk, pro nezasvěceného jeho produkce může, obecně, v lecčems trochu připomínat fůzi Lynxovy a Iciclovy produkce. Pokud můžu mluvit za zbytek Deep Structure crew, přidal bych k vykreslení Sintezovy tvorby přívlastky jako „mrazivý" nebo „kovový". Jeho tracky jsou hodně originální, což ocenili i pánové z labelu Future Thinkin, kde vydávají mladá, avšak uznávaná jména jako Sabre, Eveson, Saburuko nebo Prolific. Sintezovy tracky Follow Me (celý k poslechu v rámci nedávného vysílání Shadowboxu na Radiu 1 a Arabian Nights co nevidět vyjdou právě na tomto od roku 1997 fungujícím labelu a věřte, že se vůbec není čemu divit!

Bylo jen otázkou času, kdy se Sergei představí českému publiku, takže pokud nepočítáme jeho úchvatný set pro asi desítku posluchačů v rámci březnového vydání dýchánku Ňáký piva, ňákej deep v Óčku na Karláku, bude vystoupení na party Deep Structure v zábřežském klubu Rafanda jeho klubovou premiérou v Česku a oblastně zcela bezesporu akcí měsíce.

Zbytek lineupu obstará Deep Structure crew ve složení ahZ & PJ feat. MC Procter a lokální resident Hanyss, jehož promomix namíchaný speciálně pro toto vydání party Deep Structure je ke stažení zde. Chlapci ahZ & PJ nezůstávají ve výčtu promomixů pozadu a nahazují jejich zhruba dva měsíce starý live mix pro Deep Structure Edition oblíbené slánské klubovky Touch The Jungle.

GECKON
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
S2EPA --- 11:54:38 12.6.2009
ja jsem trochu zaspamoval facebook..snad to klapne.!!
GECKON --- 19:59:07 11.6.2009
WENTOLINE: tjn.. já to rozeslal do pošty jen těm, co mám na nyxu jako friends. Chce to tím zaspamovat ještě přátelé přátel, a třeba se ještě nekdo přidá :))
WENTOLINE --- 14:35:30 11.6.2009
to nas zatim moc nejni :)