Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

37 uživatelů půjde

hledání


Jen stát a přihlížet, jestli "to daj" už nestačí! Svolávám všechny příznivce Crossu a kultury v ČR, pojďme je podpořit, jak jen to jde!

Zdravím,
půjdu přímo k věci...
tenhle divný rok už si vybral hodně obětí všeho druhu, a JESTLI OKAMŽITĚ NEZASÁHNEME, NAŠE MILOVANÉ MÍSTO V PRAZE – CROSS CLUB – SE MŮŽE STÁT JEDNOU Z NICH !!!Po všech těch opatřeních, která se zavádějí u nás i jinde ve světě, je celkem veliká pravděpodobnost, že 20 let tvrdé práce a snahy neskutečně otevřených a skvělých lidí, šéfa Crossu Lorenza, Niny a dalších členů týmu, přijde nazmar. A s tím i naše denodenní nášupy hudby, kultury a zábavy všeho druhu, kina, vzdělávání a inspirace, kouzelných setkání, nových životních zkušeností, skvělého jídla a pití, smíchu a odpočinku, toho všeho pod jednou střechou (a na zahradě a terase).

Není divu, že Cross Club se před nějakou dobou dostal mezi 10 nejlepších klubů v celém širém světě. Je to totiž rodina, je to druhý domov. A to nejen pro mě, ale pro tisíce lidí, které jsem na své životní cestě potkala.

Všichni doufáme, že se jednoho dne probudíme z tohohle zvláštního kolektivního snu (noční můry?) a že se budeme moci navrátit k těm mnoha aktivitám a malým radostem, do míst, kam už leta rádi chodíme.
Dokážete si to představit? Svět, ve kterém neexistuje Cross Club a náš Lorenzo aka Kenzo v něm? JÁ NE A PŘEDSTAVOVAT SI TO ODMÍTÁM! JESTLI SE TO MÁ STÁT, TAK NE KVŮLI COVIDU!

Mockrát vás prosím, apeluji na všechny umělce, kteří kdy v tomhle úžasném klubu vystoupili nebo by v budoucnu rádi přijeli, na promotéry, kteří s Crossem spolupracovali, na všechny lidi, co mají rádi kulturu a umění v jejich různých podobách a kdo se rádi setkávají na místech otevřených všem.
Apeluji na vás na všechny, co Cross milujete tak jako já a chcete, abychom se tam v budoucnu mohli opět setkávat, POJĎME SE SEMKNOUT A POMOCI CROSSU SE DOSTAT PŘES TĚCH NĚKOLIK NEJISTÝCH ZIMNÍCH MĚSÍCŮ!

Jen než na nás opět zasvítí slunce a Cross bude moci otevřít svoje brány v celé jejich kráse...

Může to znít jako klišé, ale věřím, že společně to zvládneme!

Cross Club má založený účet na Darujme.cz, ale vybrané peníze bohužel ani zdaleka nestačí na pokrytí základních finančních potřeb tak komplexního a velkého klubu.

Prosím, pojďme dát hlavy dohromady TADY A TEĎ, pojďme najít další způsoby, jak získat více finančních prostředků pro Lorenza, aby mohl zaplatit vše potřebné a své zaměstnance.
Cross za ta léta podpořil tolik zajímavých projektů, tolik dobra... teď je ten správný čas ukázat jim, že jsme na to nezapomněli.
PRO NÁS PRO VŠECHNY!


Z celého srdce

dlouholetá příznivkyně
Dasha Fyah

][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][
Cross Club Website
][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][

DASHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
N_I --- 11:13:53 6.1.2021
N_I: Návrat_idijota,hm, zpět k mému textu který byl narážkou na první týdny lockdownu a teď už vůbec vůbec neplatí, spletl sem se. Bohužel s odstupem, jak je to dlouhý..táhne se to.... pro všechny těžký....děsně...teď mi připadaj mý slova úplně lichý... přeju udržet zbytky sil, aby se podobné podniky udrželi nad vodou.....držím vám všem palce! a omluva za neuváženej výkřik do tmy.
COMMUNITYART --- 8:24:41 17.12.2020
Podpořte petici “Za zdravé kolektivy”, aby v době pandemie nezmizelo úplně naše kulturní podnikání a pohostinství https://www.petice.com/petice_za_zdrave_kolektivy_aneb_podpora_pohostinstvi_a_slueb_iv_dob_mimoadnych_opateni_3_a_4_stupn?fbclid=IwAR3iChkRmBE9WypbWOgJtdpbYgnajS4qCcTL8l3kojkpnwM4j63RvQEidaI
OTZ --- 7:39:55 9.12.2020
to je nakej bulvar?
ASTRIX --- 0:16:44 9.12.2020
Myslíte, že dorazí přispět i SNOWWHITE??KRTEQK --- 10:09:04 1.12.2020
bože posílat dobrovolně prachy žumpě jako je cross..
OTZ --- 17:59:50 2.11.2020
"prodat" :D
JAKOBIHO --- 20:21:18 28.10.2020
Tvl.. Chudák club.. Zálozte si dva úcty.. Jeden pro Ty pomalejsi..
Měli by ho prodat a lowe dát těm co je opravdu potrebuju.
N_I --- 16:41:36 13.10.2020
uniká mi jedna věc, pokud klub dlouhodobě vydělává nemalé peníze snad pár týdnu zavřen vydrží z rezerv a zisku který mu přinášel den co den, myslím že podporu potřebují úplně jiní, menší a ti, kteří dělají opravdu povětšinou neziskové akce...o ty se bojím mnohem více...
Ještě mi unikla jedna věc...Kenzo není přece majitel crossu jen provozní a produkční...nebo je to jinak už? Opravdu to teď majitel nemůže chvíli podržet nad vodou?
OTZ --- 19:47:15 12.10.2020
€11,196

to neni spatny
OTZ --- 19:41:57 12.10.2020
ja teda myslel, ze provozovatel = majitel. dyt je to od sklepa po pudu pod jednou hlavickou.
RAINBOF --- 11:16:07 12.10.2020
HAPK0MAH: hele a komu platej najem? Neni to mesto? Pokud jo asi by bylo fer aby pres ty omezeni měli ulevu.
WYNDMYLL_238 --- 10:46:11 11.10.2020
HAPK0MAH: "živé vysílání hudby s dobrovolným příspěvkem" mi přijde jako rozumné rešení. ostatně benefitů v Crossu proběhla spousta, tak proč by nemohl být online benefit pro Cross
HAPK0MAH --- 13:37:28 6.10.2020
Byl jsem v Crossu několikrát, zajímavý místo a určitě si zaslouží přežít covid, ale zase na druhou stranu posílat někomu peníze jen tak pro nic za nic nevidím důvod, kdybych měl poslat několik stovek všem pořadatelům všude kde jsem byl za zábavou tak bych taky nakonec musel žebrat, pokaždé jsem platil za vstup/pivo... tím to beru jako vyřízenou věc, a jestli Cross potřebuje peníze tak by měl taky něco nabídnout např. roušky s Cross reklamou, nebo nějaké jiné oblečení, nějaké placky nebo WAVy od producentů...nakonec by se dalo udělat i nějaké živé vysílání hudby s dobrovolným příspěvkem. Nechci nikoho urazit ale posílat někomu peníze protože je zima a covid mi přijde jako blblost, ne jen Cross to má těžké. Nic osobního je to byznys.
PSYRIX --- 13:09:53 5.10.2020
Hotovo
PERPLEX --- 0:03:28 5.10.2020
Poslete na uvod jakoukoliv castku pres ten ucet "darujeme" a pak premyslejte, co dal... aneb kdo rychle dava, dvakrat dava a tady ta rychlost a okamzita hmatatelnost podpory myslim hodne pojmuze... kdyz buide videt dobra tendence, bude Kenzo klidnejsi a muze se odrazit od pomyslneho dna nejcernejsich obav a zacit planovat. Pokud to bude chvili vypadat beznadejne, muzou se v ramci nejakych okamzitych benefitu a obav z nejhorsiho zacit provadet nevratne kroky, ktere to casem pohrbi, i kdyby se neco zasadniho vymyslelo... zkratka od orciteho bodu zlomu nebude cesty zpet, takze nejakou uvodni injekci je treba zajistit ihned.
Vse vyse půopsane sedi jak pr. na hr. a podepisuju se bez vahani pod to, Cross nam vsem za ta leta mnoho dal a Kenzo ma odjakziva muj neskonaly obdiv za tu vytrvalost a nepodbizeni se ciste komercnim zajmum, coz by asi malokdo jiny dokazal... Poslete bez vahani kolik kdo muzete a jiskricka nadeje bude o poznani jasnejsi:))
DASHA --- 16:27:35 2.10.2020
Umelec Yudoe06 nabidl tohle svoje nadherny dilo ve prospech Crossu * Tisicere diky!!

"já bych nerad, aby tak unikátní klub jako Cross zanikl.
Proto nabízím výtěžek z prodeje tohoto grafického tisku od YUDOE 06 "Návštěvníci", 230g matný papír, tisk plus neonový final touch handmade. Pouze jedna kopie. nabídky do FB pošty prosím."

DASHA --- 16:18:54 2.10.2020
Odkaz na FB udalost, kde uz probiha brainstorming
https://www.facebook.com/events/671907757076675