Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


►►►  RYBYDUB ◄◄◄
 ►► ROLLANDBLOW ◄◄
       ►    Young Selektazz    ◄

Life is great, celebrate vol. 5!!!!

Listopadem zahajujeme svou zimní sezónu v našem domácím klubu Biograffs oslavou narozenin našeho člena, na kterou se vždy těšíme.
Chtěli bychom všechny pozvat na párty, kde oslavujeme život za pomoci písniček, našich přátel a vystupujících z různých koutů.
Tento rok přivítáme selektora a přitele Rollandblow.
Na scéně se pohybuje se svou selekcí už od roku 2002. Později založil uskupení Emergency JBC OneLoveStation společně se svými přáteli, které se neslo v rytmech reggae a zanechalo stopu v podobě pravidelných akcí. Nyní je členem Nuff & Ruff Reaggae Rulers. V současnosti se jeho sbírka vinulů pohybuje pro nás v astronomických číslech a je to poznat v jeho vytříbeném podání. Přes reggae a dub umí zasáhnout i do žánrů jako jsou Rub-a-Dub, ska-rockstedy či jungle. Podporuje mladou generaci. Organizuje akce, například pro nás oblíbený BUDE DUB!. V neposlední řadě přináší do scény hodné energie. Jsme vděčni za přijetí našeho pozvání.
S ním vystoupí pro nás legendární uskupení RYBYDUB.
Experimentální projekt producentské dvojice NgoMau a Jahly Soul (Mateyka). Projekt se nese v duchu tradiční školy UK dubu, kde se mixážní pult stává nástrojem, na kterém jednotlivé skladby v živém mixu vznikají. Kluci jsou výteční a jejich vystoupení je jedno z těch, které si jen tak nenecháváme ujít. Děkujeme mnohokrát že dorazí z dalekého Brna podívat se k nám na sever.
Oba hosté mají u nás v našich končinách premiéru, takže radíme dorazit a nelenit!

Přijďte si všichni zatančit a užít si noc plnou DUBové muziky, která přeskočí i na žánry rychlejší či zlomené vlny!

YETTY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.