Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


HAZED pokračuje, roste a nabírá na obrátkách. Přesto zůstává stoprocentně věrný základním premisám svého konceptu: neotřelá zahraniční i lokální jména za mixem, vynikající zvuk, minimalistický ale funkční light design a mlha. Hodně mlhy! Headlinerem aktuálního dílu bude nenápadný maďarský týpek v pruhovaném triku, u něhož jsme ani na vteřinu neváhali, jestli ho do Brna pozvat nebo ne. Je to totiž naše srdeční záležitost!

✺ GNORK ✺ UTTU ✺ Budapest ✺ HUN
https://soundcloud.com/gnork
Gnork je v posledních letech jedním z nejzajímavějších jmen na budapešťské scéně. Ať už se jedná o jeho vlastní hudební tvorbu nebo o deejaying. Dreamy house, kosmické elektro, extatické breaky a acid, vše promíchané v dokonale pospolité atmosféře devadesátkového ravu, na který už nikdy nezapomenete.
Mezi hudebníky, kteří měli na jeho tvorbu výrazný vliv, řadí Alice In Chains, Goldieho, Portishead nebo třeba Johanna Sebastiana Bacha. Ke svým produkčním kořenům sám dodává: "My latest inspiration (...) consists of delightful chords, acidic bassline, slightly out of tune ufo bleeps and playful structure. You can say it’s all been there before but who gives a fook when it has the magic and I can’t have enough of it."
Gnork má ve své režii labely Blorp, Outskirts a Earth Plates, kde své tracky prezentovali artists jako Ray Kandinski, DJ Life nebo 外神田deepspace. Samotný Gnork vydává pod svým jménem releasy na takových značkách jako legendární Unknown To The Unknown, Loneův Magicwire, Church nebo Bokhari.
Pokud by se vám přece jen zdálo, že jeho producentský záběr není zas tak široký, pod pseudonymem DJ Shark se můžete naladit na vlnu mohutně inspirovanou starým junglem a pomalejšími atmosferickými ameny. Multitalent je v tomto případě asi slabé slovo, Gnork je evidentně přírodní úkaz.

✺ KUBA'93 ✺ Harmless Youth ✺ Punctum ✺ Praha
https://soundcloud.com/kuba93_hy
Kuba'93 je eklektický DJ, zakladatel ceněného českého labelu Harmless Youth, spolupořadatel klubové noci K O N N E K T v pražském Crossu a rezident rádia Punctum. Několikrát byl hostem na legendárním londýnském rádiu Rinse FM v relaci Swamp81, jejíž název odkazuje ke stejnojmennému labelu, za nímž stojí Loefah — průkopník fúze postdubstepové estetiky a experimentálnějších rovných rytmů. V aktuálních setech kombinuje KUBA'93 odlesky housu, breaků, acidu, UK bassu a techna.

✺ VISION OF 1994 ✺ Harmless Youth ✺ Klatovy
https://soundcloud.com/silhouette_chik
Chik aka Silhouette aka Vision Of 1994 patří mezi nejvšestrannější DJs a producenty u nás. Jeho začátky jsou spjaty s dubstepem, později přechází k hypnotickému technu a nyní reflektuje pod nickem Vision Of 1994 jungle / breakz vlnu. Zároveň ve své tvorbě zajímavým způsobem recykluje i další žánry poslední dekády minulého tisíciletí. Své EP Every Path Leads Back Home vydal před časem na jednom z nejprogresivnějších českých labelů Harmless Youth. Jako DJ hrává směsici rovných i nalámaných tracků sahající náladou od melancholické zádumčivosti k space age atmosférám, od trippy rozjívenosti k tvrdším polohám.

✺ HAZE BOYS ✺ Oneiro & Hotdogg ✺ Brno
There they go. Two of God's own prototypes. Some kind of high powered mutants never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Tuhle akci pořádáme v duchu Druhého Pádu... tedy že výši vstupného si volíš sám podle svých finančních možností.

— Jsi student a nejradši máš slo-mo na 100 bpm?
Zaplať 100 Kč.
— Miluješ house a ArtBar Druhý Pád?
Kup si lístek za 150 Kč.
— Říkáš si, že ArtBar by měl dělat nejlepší housové party v Brně?
Přispěj 200 Kč.

#HouseAcidTechnoBreaksElectroFinest

KRE2012
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.