Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Přijďte si zatančit do laskavého prostoru bez drog a bez alkoholu, okusit moc posvátného kakaa a propojit se tak se Zemí a sebou samým.

Po letní pauze Vás opět zveme:

Přijďte si zatančit do laskavého prostoru bez drog a bez alkoholu,
okusit moc posvátného kakaa a propojit se tak se Zemí a sebou samým.

Kde?
V Klubu Propojení, Havlíčkova 15.
2 minuty z Náměstí Republiky

Kdy?
19.9.2019 v 19:00 hod

Za kolik?
120,-

Pro příhlášení použijte prosím formulář níže, kapacita prostoru je omezena na 30 účastníků:

https://docs.google.com/forms/d/1xZwrEJ5qzul1rp5ye1vvy_LRSNZPjosdBsicMRnH_6A/edit

Vstupné hotově na místě.

~ FOR ENGLISH SCROLL DOWN ~
------------------------------------------------------------Na začátku se společně ztišíme v kruhu se šálkem kakaa připraveného z kvalitních kakaových bobů a skrze jednoduchou mantru se naladíme do prostoru, který nám byl poskytnut Klubem Propojení.

Kakaové boby obsahují výjimečně vysoké koncentrace antioxidantů a dalších zdraví prospěšných látek jako jsou vitaminy, minerály a esenciální aminokyseliny a pomáhají tak zvládat např. stres, únavu, poklesy nálady.

Po společném úvodu následuje zhruba 2,5h tanečního setu, který pro vás na každou akci připravujeme. Ten začíná pomalejšími rytmy, dává čas se správně rozehřát a nastartovat, poté graduje ve dvou pomyslných vrcholech a nakonec pozvolna přechází do relaxace a závěrečné meditace.

Tanec sám o sobě je jedinečným nástrojem pro rozpohybování energií uvnitř těla. Skrze pohyb, dech a rytmus může vést k prožitkům extáze, stejně jako se může stát formou hluboké meditace, uvolnit nahromaděné napětí v těle..

Vycházíme ze zkušenosti s tzv. extatickým tancem, který je založen na svobodném pohybu každého tanečníka bez nutnosti následovat určité taneční kroky. Umožňuje tak zcela se oddat rytmu a melodii a ponořit se hluboko do vlastního prožitku.

Tančíme v přítmí, při svíčkách. V průběhu celé akce je také k dispozici místo pro odloženi věcí a posezení s občerstvením (voda, čaj, něco malého veganského k jídlu).

Těšíme se na vás, v případě jakýchkoliv dotazů, pistě------------------------------------------------------------

Come join us for an evening of dancing in a safe space without alcohol or drugs and experience the empowerment of sacred cacao.

Where?
Klub Propojení, Havlíčkova 15

When?
19th September 2019

For how much?
120 czk

capacity of the event is limited to 30 people. please sign up here: https://docs.google.com/forms/d/1xZwrEJ5qzul1rp5ye1vvy_LRSNZPjosdBsicMRnH_6A/edit

------------------------------------------------------------

We invite you to join us in a circle and stimulate both your body and mind with a cup of sacred cacao, made from high quality ingredients.

Cocoa beans contain high concentrations of antioxidants and many other substances beneficial to your health, such as vitamins, minerals and essential amino acids and help to overcome fatigue, stress and depression.

Then we will follow with 2,5 hours of dancing to a set that we prepare for this occasion.

Dancing can lead to a deep relaxation or experiencing ecstasy both through movement, breath and rhythm.

Freedom of movement and expression is encouraged in order for each participant to immerse themselves into their own experience.

Throughout the event there will be a place to sit down, chat and freshen up with water, tea or some tasty vegan food.

We are looking forward to see you on the dance floor! If you have any question, please don't hesitate to ask!

FEXIST
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.