Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


NoShit: Danger (FR), Persian Empire (De), HRTL (Cz

NoShit is an audiovisual festival focused on live electronic music and visual interactive elements. NoShit started in 2016 in university city Olomouc.

NoShit v minulosti uhranul vybíravé fanoušky živé elektroniky v Olomouci a Brně. Teď míří poprvé ve své historii do hlavního města. Ze Štvanice se 21. září stane epicentrum synťáků z domova i zahraničí. Je to na tobě - necháš se strhnout jejich oscilací a protančíš noc?

DANGER

Nekompromisní producent Franck Rivoire vystupuje v temném obleku se svítícíma očima a nedělá mu problém podmanit si publikum kdekoli na světě. Od roku 2007 servíruje fanouškům poctivou elektroniku s neopakovatelně tepající basou, za kterou by se nemuseli stydět ani jeho krajané Justice. Na NoShit přijede představit především desku Origins, která vyšla v lednu.

https://soundcloud.com/2emedanger

PERSIAN EMPIRE

Hudebník, vlastním jménem Sam Khatam, který ve své tvorbě reflektuje spoustu vlivů a výsledkem je nevídaný koktejl žánrů jako downtempo, post-dubstep a 2-step garage. Jeho zvuk nechává vzpomenout na rané nahrávky Mount Kimbie či Jamese Blakea. Do Prahy přiveze pár týdnů starou novinku, EP ABOUT//BLANK.

https://soundcloud.com/perserreich

HRTL

Do povědomí české klubové scény se zapsal jako výrazný bastlič a sběratel syntezátorů. Pod jeho rukama pravidelně vznikají prvotřídní live sety. S nimi pak hypnotizuje publikum k nekontrolovatelnému tanci. Naposledy svůj um předvedl i na slavné platformě Boiler Room po boku Olivera Torra.

https://soundcloud.com/hrtl

SUNDAYS ON CLARENDON ROAD

https://socr.bandcamp.com

HELLO MARCEL

https://www.youtube.com/channel/UCIKzDhrhS-bEa25XLev-fsw

MIDUB

https://soundcloud.com/midub

CITTY

https://soundcloud.com/citty-official

ELSEWHERE

https://soundcloud.com/gg6621

DISTANC2
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.