Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


M.A.C. Of Mad, Subpop Squeeze (Vladimír Hirsch) + Djs Tranzistor, Case, Ron, Cassiel

Pražská digital grind/core smečka M.A.C. Of Mad se transformovala z jednoho z prvních československých industriálních seskupení Střední Evropa na počátku devadesátých let. Industriální rytmické bloky a disharmonické samply dokresluje podmanivým grind/core vokálem a  specifický sound tak nastavuje na nekompromisní dystopický rozměr. Vydala tři řadová alba, jeden singl a pravidelně koncertuje. Absolvovala např. evropské turné v roce 2012 a ceněné jsou i její vystoupení na Audiotrauma festu a Hradbách Samoty.

Zvukový experimentátor a skladatel Vladimír Hirsch patří bezesporu k nejvýraznějším postavám, které formují českou, dříve i československou industriální subkulturu. Můžeme zmínit např. martial-industrial projekt Skrol, jeho abstraktnější side-project Aghiatrias či experimentální post-punk Der Marabu. Mezi nejdynamičtější projekty toho představitele integrated music můžeme zařadit temnou elektro/trash syntézu Subpop Squeeze. A právě na tento projekt se můžeme těšit a užít si divokou  experimentální jízdu industriálním rockem a jeho hlukové přetavení do vskutku originální organické zvukové morfologie.

Jako třetí v pořadí se představí projekt Target (Christian psychedelic rock), v novém složení (Daniel Rodný, Kryštof Peterka,Martin Rusák, Psb Flare).

Rozjetý večírek podpoří ostřílení Djs Case, Tranzistor, Ron a Cassiel a namíchají E.B.M./Gothic/Industrial/IDM/New Wave koktejl, u kterého můžete tančit až do ranních hodin.

https://bandzone.cz/macofmad
https://subpopsqueeze1.bandcamp.com/album/anacreontics
https://sanctuary.cz/78331-kultovni-party-see-you-hell-se-v-sobotu-vraci
http://www.czscene.cz/ron
http://www.czscene.cz/cassiel
http://www.fatalclub.cz/

EDITHICIE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EDITHICIE --- 19:29:57 14.11.2019
Line up:
20:00 Dj Cassiel
20:45 M.A.C. Of Mad
21:45 Subpop Squeeze (Vladimír Hirsch)
22:30 Target
23:15 Dj Ron
00:00 Dj Tranzistor, Dj Case
EDITHICIE --- 11:33:49 19.8.2019
Teaser M.A.C. Of Mad , Subpop Squeeze (Vladimír Hirsch)
https://www.youtube.com/watch?v=tEWsoFwfAsw