Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Sraz proběhne 31.5. v neděli na území hlavního města Prahy a to celkově poprvé na území ČR.

Celkem cca 120 aut !Mám to potěšení informovat Vás o konání oficiálního srazu majitelů vozidel typu Lotus Super Seven,

respektivě jejich novodobých replik.Sraz proběhne 31.5. v neděli na území hlavního města Prahy a to celkově poprvé na území ČR.Předpokládám, že je zde málo lidí co tuší o co konkrétně půjde a tak přikládám info:Lotus Super Seven - http://cs.wikipedia.org/wiki/Lotus_Seven - Je sportovní dvoumístný roadster,

který je vyráběn od roku 1957 a to do dnes. Současné verze automobilů jsou vyráběné v Německu, Holandsku a převážně u nás V České republice.Většina současných vozů byla sestavena svépomocí jejich majitelů a každý kousek je originál lahodný na pohled.Doporučuji kouknout na img:http://images.google.cz/images?q=kaipan%2057

http://photogalerie.cz/main.php?g2_itemId=318

Tak a teď to důležité info o srazu:Sraz vozidel proběhne v 11.00 u větrací šachty tunelu na strahově odkud se za asistence PČR rozjedou na spanilou jízdu prahou:

Trasa povede přes Pohořelec, Chotkovou ulici na Klárov, k Rudolfinu, přes Čechův most na nábřeží Kpt. Jaroše a magistrálu.

Malá odbočka je zavede na Václavské náměstí, dále Mezibranskou do ulice Žitné a Rezkovy a na Masarykovo nábřeží.

U Národního divadla odbočí přes most Legií na Újezd a Karmelitskou ulicí pojedou na Malostranské náměstí,

dále Letenskou ulicí na Klárov a dále Chotkovou na Pohořelec. Loretánská ulice je přivede na Hradčanské náměstí.Předpokládaný příjezd je ve 12:30 na Hradčanské náměstí, kde se vyrovnají a umožní prohlídku vozů a jejich focení.

Hradčanské náměstí opustí okolo 14:00 a poté budou pokračovat na další etapu srazu mimo Prahu. (pro zájemce mám komplet trasy všech cest)Zajímavá podívaná to bude především díky počtu účastníků - momentálně je přihlášeno více jak 110 vozidel a přihlášky stále probíhají.Kdo má zájem se podívat, nechť si najde vhodné místo na trase a nebo ještě lépe - dorazí na Hradčanské náměstí.Tyto informace jsou oficiální a zcela aktuální.

Jedná se o unikátní podívanou pro všechny - takže si pište do diářů: 31.5., neděle, 11:00 až 14:00 Kaipani !!!


Mapa: zde   http://www.petrsulc.cz/temp/kaipan/etapa_III_jizda_prahou.jpg

LOSOSICEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.