Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

26 uživatelů půjde

hledáníleták: JINTH, PEETIK

Circus Culture Fest je netradiční žonglérské setkání, které chce především přiblížit žonglování široké veřejnosti.

Circus Culture Fest odstartuje v pátek 5. 7. 2019. Opět se uskuteční na pláži pískovny v zázemí Beach Parku Mlékojedy. Akce vznikla z iniciativy pražského žonglérského kmene Tribo Fuego a za finančního přispění Středočeského kraje. Nachystejte plavky, hračky, stany, kámoše, děti a sejdeme se u vody! V pátek začneme zlehka půjčovnou žonglérských hraček, turnajem ve Volleyclubu (volejbal s kužely), otevřeným workshopem s bubny “Drum Circle” pod vedením Jirky Adama, soutěžemi a hrami pro děti. Večer zahájí Hombré s představením Režisér a hřebem večera bude vídeňský soubor Dada Zirkus. V programu pokračuje Tribo Fuego, jak jim je to vlastní, s fireshow a bubeníky. O hudbu se postarají DJ Swing Garden a DJ RudeGust.

V sobotu začínáme rozcvičením s Czech Acro. Dále se otevře půjčovna a začnou workshopy: párová akrobacie, balancování, tanec, poi, kuželky, “Limitless Movement”, hula hoop a Social Cirkus talk. Vrcholem festivalu je sobotní galashow, kde se představí umělci z Kanady, Mexika, Itálie, Rakouska a samozřejmě Česka, jmenovitě: Flame Rain Theatre, Aneťák Rakeťák, Rocco Toscano, Jan Jirák, Michaela Stará, Angry Clowns, Guillermo Leon De Keijzer a Kaylie Kreatrix. Poté se opět rozezní bubny a Tribo Fuego zapálí ohně. Hudbu obstarají DJs Raggajungle.cz + MC Zachy a Hondzik Sound.

V neděli se věnujeme volné zábavě a Circus Culture Fest končí.

Program přes páteční a sobotní den (workshopy a soutěže) je zdarma. Vstup v pátek večer 100 Kč (divadlo, fire show, DJs), v sobotu večer 200 Kč (galashow, fireshow, DJs), oba večery 250 Kč. Děti do 12 let zdarma, slevy pro rodiny s dětmi.

Více informací včetně programu najdete na:
www.circusculturefest.cz
FB stánce Circus Culture Fest
FB události Circus Culture Fest 2019

Beach Park Mlékojedy

Akci finančně podpořil Středočeský kraj, ceny do soutěží věnovali Fire Lovers a Juggling Army, s organizací pomohla Inspirokracie a o ilustraci se již potřetí postaral Adam Windsor. Děkujeme! :)

MOSQUIT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.