Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Exkluzivní jednodenní festival fantastiky pro všechny fanoušky nejlepší žánrové muziky, časopisu Pevnost a fantastické zábavy ve všech jejích podobách

Exkluzivní jednodenní festival fantastiky pro všechny fanoušky nejlepší žánrové muziky, časopisu Pevnost a fantastické zábavy ve všech jejích podobách.
• KDY, KDE, ZA KOLIK

Kdy: 25. května 2019 od 12.00 do 22.00. Ručníky s sebou!

Kde: Areál T. J. Sokol Zlíchov v Praze 5, ulice Nad Zlíchovem 255/5. Jen tři zastávky a cca 8 minut tramvají od Smíchovského nádraží směrem na Barrandov.

Za kolik:
1) Pro nové a stávající předplatitele Pevnosti je vstup za 150 Kč (!!!)
2) Kdo si objedná lístek s předstihem, má to za 200 Kč.
3) Vstupné na místě koštuje 300 Kč.

PRODEJ VSTUPENEK PROBÍHÁ NA WEBU WWW.PEVNOSTCON.CZ!!!!

--------
»KAPELY

Euphorica – čtyři dámské hlasy, čtyři nástroje, a společně s nimi přijdou pohanské rytmy, hudba středověku, temná gotika a písně severu, které ve vás sevřou vše vikinské a skaldské. Je nám ctí, že je budeme moci uvítat právě na PevnostConu! Koukněte na www.euphorica.cz.

Deloraine – živě vystupují od roku 2017, a za tu dobu vystoupali mezi elitu tuzemských interpretů středověké a fantasy hudby. Jako my milují Zaklínače, věnovali mu také své první album Vlaštovka a jsou regulérně skvělí. Více na www.deloraine.cz. 

Five Leaf Clover – irský keltský rock na český způsob. Hrají vlastní písně i ostrovní tradicionály, umějí do toho pořádně říznout a jejich muzika je napěchovaná nakažlivou energií. „Pětilístkům“ to skvěle šlape. Navštivte www.5clover.cz. 

Vintage Wine – trashfolkeři s keltským šmrncem staroirských a skotských bardů vědí, že při jejich hudbě whisky teče proudem. Jakmile to rozbalí jejich kytary, mandolína a housle, budete v sedmém nebi jako my Více na www.vintagewine.cz. 

Hakka Muggies – ten největší nářez přijde večer, až budeme všichni v ráži a plní energie k vyskákání. Keltský rock, folk, metal a občas i punk, to jsou legendární Hakka Muggies, nejlepší energetický nápoj od roku 2002. Paráda neskutečná! Více na www.muggies.cz. 

Bakchus - dudy, šalmaj, loutna, fidula, kvinterna, harfa, cistra, bubny, to jsou hlavní zbraně úžasné kapely, jež už po léta hraje u nás i v zahraničí písně potulných kejklířů, trubadúrů, minstrelů a žáků darebáků. Bakchus je legenda a více se o ní dozvíte na www.bakchus.eu.

-------

»DALŠÍ PROGRAM

Stánky s knihami a se vším, nad čím dokáže plesat fanoušek fantastických žánrů!

Zaklínačskou vesničku vystavíme s přáteli z Blaviconu a medovina tam poteče proudem!

Besedy s redaktory Pevnosti a s vašimi oblíbenými spisovateli, kteří se určitě i rádi podepíší!

Fireshow… protože máme rádi, když to jiskří! A Pa-Li-Tchi to umějí rozpálit k dokonalosti!!!

Fantastické sporty a boj – přivítáme šermíře ze skupiny Invictum a dojde také k exhibičním utkáním ve famfrpálu a mezi Juggery. To musíte vidět na vlastní oči!

Cosplayeři vítáni, pokročilí i amatéři!

A tím zdaleka nekončíme! Čestné pevnostní, tohle bude akce, jakou jste ještě neviděli!


DELFINBLUE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.