Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.pivnidenik.cz/clanek/3835-Objevte-svet-piva-psenicna-piva/index.htm

Malá přehlídka pšeničných piv z celé Evropy a snad i světa - wit, weizen, lambik...

Po zdařilé akci Vánoční pivní trhy přichází Honza Kočka a Svět piva s novou, letní ochutnávkou, tentokrát pšeničných piv. Akce se opět uskuteční v hotelu Mandarin Oriental. Hotel je nápomocen rozšířit degustační pivní akci i o kulinářskou položku. Z každé pivní kategorie se totiž nyní intenzivně hledá jeden zástupce, který bude mít k sobě vhodné menu. Jedná se o degustační vzorek hlavního jídla a sýrů.

A teď už k základním informacím:

Objevte svět piva – pšeničné pivo

Datum: 12.-14. června 2009
4 části, každá 4 hodiny:
pátek 12.6. - 18-22 hodin
sobota 13.6. - 13-17 hodin
sobota 13.6. - 18-22 hodin
neděle 14.6. - 15-19 hodin

Vstupné: 150Kč – v ceně je jeden vzorek piva, nulté číslo časopisu BeerLife, slevový kupon na konzumaci v restauraci Essensia hotelu Mandarin Oriental.

Vstupenky budou v prodeji od začátku června na vybraných místech s možností online rezervace na danou část. Vstup na akci bude z Hellichovy ulice. Prostory budou otevřeny 20 minut před zahájením akce. Kapacita je 200 míst.

Catering zajiťuje hotel Mandarin Oriental. Tak jako u Vánočních pivních trhů se můžete těšit na plejádu dobrot, polévkou počínaje, zákuskem a sladkým konče. Ceny jsou i přes profesionální úroveň světové kvality na české cenové hladině.

KACIR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.