Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

28 uživatelů půjde

hledání


Nový rok je v plném proudu a my bychom se chtěli setkat s našimi autory, čtenáři a příznivci. Přijďte si popovídat s redaktory, popít a zatančit.

POLOVINA Z VYBRANÉHO VSTUPNÉHO POPUTUJE NA ÚČET AUTONOMNÍHO CENTRA KLINIKA

Live:
Jano Doe
Výrazná postava experimentální elektronické scény, která za pomoci vlastnoručně vyrobeného modulárního syntezátoru tvoří improvizační sety, jež se pohybují na hranici improvizace, hluku a psychedelie. Je členkou live-codingového Kolektivu nebo noisových skupin Inocenc a Augiášův sonický chlév. Její živá vystoupení mají formu live-patchingu – všechny signálové cesty vznikají na jejím vlastnoručně vyrobeném modulárním syntezátoru přímo před publikem v kombinaci s no-input vazbením mixpultu a zašuměnými kazetovými smyčkami. Její poslední nahrávka Duranzie vyšla pod pražským kazetovým labelem Genot Centre a Meteorismo a dočkala se za ní i nominace na Radio_Head Awards v kategorii Experimentálna hudba 2018.

bilej kluk (BCAA system)
Bilej kluk vyrostl z pure digital boye. Z nadějného DJe zasněných instrumentálek a trapových bangerů se vypracoval v osobitého mumblerapového zpěváka, stejně jako v nesmlouvavého producenta. Svůj projev dokázal precizně vypilovat a momentálně patří k tomu nejzajímavějšímu, co může tuzemská elektronická scéna nabídnout. Zároveň patří k čerstvým držitelům ceny Vinyla v kategorii Objev roku.

Afterparty:
Mashapes
“Špatný DJ je ten, který se bojí zahrát, na co má zrovna chuť,” řekla v rozhovoru pro Alarm DJka Mashapes. Typické je pro ni nekompromisní míchání různých stylů a žánrů od postpunku, metalu a hardcoru až k trancu a technu. Nebojí se do svých setů přimíchávat i popové hity.

Trauma (Wrong)
Producent, DJ a člen promotérského kolektivu Wrong, který pravidelně pořádá v Praze temné taneční party, si zakládá na zvuku syrového techna a darkewavu. Přesně na to se můžete v jeho setu těšit.

Martyyna (KSK, BLAZING BULLETS)
Členka promotérského kolektivu KSK a DJské platformy Blazing Bullets patří ke stálicím mezi DJs hybridní postklubové taneční hudby. Nikdy s jistotou nevíte, co vám na CDJS naservíruje, ale tancovat budete určitě.

DJ BAZOOKA JOE (CIRKUS ALIEN)

FIDEL